Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zacusca-n plapuma din puf de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 802
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am vrut ieri sa scriu cand întrebai ce faci daca in dieta ai 4 pesmeti. Sa ii înmoi :))). Dar ma gândeam ca poate nu guști gluma :). 

Pfui, eu gust orice gluma.Nu e declarativ, asa este..

Nu numai ca gust orice gluma nici nu tin supararea, ba chiar continui sa ajut oamenii care m-au necajit.

Este in natura mea sa fiu asa.

 

Dar daca o persoana la care tin ma tradeaza acea persoana nu va mai exista pentru mine orice ar face.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia ia ca ma intereseaza, si eu cu bixtonimu...scapi de el cu alea doua?

Si sunt mai soft cu bietul nas?

Dar care-i treaba cu bixtonimul? Ce are rau? Asa de tare creeaza dependenta? Ca si mie in farmacii de abia mi-l vand, adica in Sensiblu de fapt, ca altii mi-l dau fara probleme. Dar la SensiBlu (la care nu ma mai duc deloc de o vreme) mereu incearca ca-mi vanda alte produse similare, dar (extraordinara coincidenta!!!) mult mai scumpe. Trebuie sa insist zdravan ca sa primesc in amarat de bixtomin - deh costa 7-8 lei, pe cand ce-mi recomandau ei costa undeva 25-40 de lei - iese vanzarea mai buna.

 

Nu stiu ce sa zic cu dependenta asta, eu folosesc bixtonimul cred ca in total 3-4 ori pe an (nu 3-4 raceli, ci 3-4 aplicari in decursul unui an), cand am vreo raceala puternica si mi se infunda nasul, . Cand ma culc, vreau sa ma pot odihni, nu sa stau tot timpul cu nasul infundat si cu nasul in batista, si atunci prefer sa-l desfund cu picaturi de bixtonim, are efect imediat si de durata. Peste zi, uneori nu folosesc nimic, uneori apa de mare - se mai curata si de la sine, prin suflare, dar noapte, din cauza pozitiei e mai greu. Si atunci, cateodata, mai folosesc bixtonimul. Doar la racei mai naspa, la unele mai usoare, nu e cazul, n-am nasul infundat. Asta e mare dependenta la el, sau care sunt problemele?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...