Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Zacusca-n plapuma din puf de pinguin


Recommended Posts

Iar pisoii...pisoii....de-men-tiali! Daniela, tu chiar realizezi ca exista datorita tie? Asta da seniment ce trebuie sa ai...

 

Da, îmi dau seama că i-am salvat (mă rog, al meu i-a salvat, eu i-am crescut :)). Dar trebuie să facem ceva cu ei, azi doi erau cocoțați pe vie și nu se mai puteau întoarce, stăteau și plângeau ca fraierii :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 802
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rufus multzam!  [flo2]

 

Referitor la tatal Dianei, fostul sot si familia lui, pot spune doar atat:  [smulgpar] .

Hărțuire, obligații din partea Dianei si nimic aproape din partea lor. Multe cuvinte goale. Obligația copilului sa mearga sa stea toate vacantele cu ei. Numai eu stiu cat vb la telefon cu ea, cat somatiza cat era acolo, cum deja cu o luna inainte de vacante începea sa simpatizeze...ooof. La 16 ani a pus piciorul in prag si a zis ca lucrează si nu poate merge, era adevarat. Si pe urma tot așa a fost, a mers 1-2 saptamani si in vara asta inca deloc. Exact cum spune Rufus, copiii vad exact ce părinți au.  [zirea]

Eu ma bucur ca a scăpat de ei si are contact cu ei exact cat isi dorește. 

 

Succes tuturor copiilor la scoala!  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tata a căzut azi de pe acoperișul terasei din față (mai avea de bătut niște cuie pe acolo, s-a suit și a alunecat). Noroc că nu are decât fisură de calcaneu... putea să fie mult, mult mai rău.

 

 

vai de mine!!! bine ca nu e mai rau. desi doare ca naiba fisura aia. refacere rapida!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc, m-am speriat. El e ok, am vorbit la telefon, glumea. Am vorbit și cu cumnatul meu (el l-a dus la spital) și zicea că tata mai că alerga cu cârjele (eu știu, așa merge el, face pașii mari, dar trebuie să înțeleagă că nu poate merge cu cârjele cum merge normal...). I-au pus ghips atelă, în 3 zile se duce din nou la spital să vadă dacă s-a desumflat piciorul. Cică dacă nu se desumflă până atunci trebuie operație (probabil e mai mult decât fisură?).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daniela, multa sanatate si recuperare usoara tatalui tau.

 

ati vazut/auzit ultima "isprava" a celor de la charlie hebdo ? mai, cum poti sa fii atat de cinic, de...lipsit de umanitate, nu stiu cum sa zic... ?!? radem, ne hlizim, facem misto, dar totul are o limita pe lumea asta, zau.

ce au facut, daca va intrebati ? ei bine, au publicat niste caricaturi pe tema tragediei din amatrice...consiliul local din amatrice i-a dat deja in judecata...

nu pun poza cu caricatura respectiva, o puteti gasi si voi pe net.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...