Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat...........adoptie(43)


Recommended Posts

Borislava, este un lucru minunat ceea ce ti s-a intamplat! [flo][flo][flo]Intr-adevar, pentru fiecare dintre noi exista un copil al nostru! (Pe noi ne anuntasera de existenta lui Mihai cu cateva zile inainte sa ne iasa atestatul de la semnat [am]). Cetin, te felicit pentru boboaca (poate ne povestesti mai des ce face frumoasa ta), lupta ta pentru ea cred ca incurajeaza pe foarte multe fete care vor sa adopte![cavaler] Catty, ai rabdare cu sotul tau. Si pentru el este o pierdere faptul ca nu puteti avea copilul biologic, si el trebuie sa-si 'duca' perioada de doliu. Tu ai putut sa-ti comunici durerea, el cui i-a spus ce il doare?! Cred ca este o persoana cumsecade(probabil ca nici lui nu-i este usor cu mama pe care o are) si cred ca va fi alaturi de tine 100% in adoptie.[floare3][floare3][floare3] Tzuni, ma voi uita dupa tine prin parcuri. [hippi]Apropos, pe care le frecventati? ioana, mama lui Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[bis][bis] La multi ani cu sanatate si multa fericire sarbatoritilor de astazi. Sa va deabunul Dumnezeu tot ce va doriti si mai ales fericire si liniste sufleteasca! [bis][bis] Eu inca mai astept un raspuns la scrisoarea mea trimisa sotului. O sa il mai las cateva zile si apoi o sa il abordez eu. Oricum am aflat "din surse neoficiale" ca este de acord cu adoptia, dar ca nu vrea sa le spuna alor lui. Cred ca a ajuns sa vada mai clar cum sunt ei de fapt si se poarta in consecinta. Sa speram ca va fi bine si pana la sf lui noiembrie o sa depunem dosarul de adoptie. Acum va fi ce va vrea Dumnezeu. Pupici tuturor si o zi buna catalina "Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara dragele mele, Am intrat doar sa va spun ca aseara si azi am vorbit cu sotul meu f serios despre adoptie. Chiar el a sunat si a obtinut o programare la DPC pt luni la ora 10. Sa ne consilieze, sa ne spuna ce acte ne trebuie (pt ca stiti si voi cum este: la cate bordee, atatea obiceiuri). Sper sa fie totul bine. Azi chiar am discutat despre modificarile pe care trebuie sa le facem in casa, despre ceea ce trebuie sa cumparam, ce avem de facut, etc. Numai ca sunt un pic nelamurita pt ca simt un amestec de bucurie, speranta si spaima. Oare facem cea mai buna alegere mergand pe drumul asta? Oare totul va fi bine? Sper ca DD sa aiba grija si de noi si sa ne gasim linistea si fericirea. Pupici tuturor si week-end placut catalina "Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...