Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 106


dea78

Recommended Posts

I-am si botezat, a fost fain tare, dar baietelul ner-a racit si a tusit... a luat antibiotice, saracu... acum e bine, dar mirosea tot a antibiotice si asa de mititel... abia 3 luni [:(]

Cam asta facem, bebelusit toata ziua.Dar e bine, asa trebuia sa fie, chiar daca pt noi a venit tarziu... macar apreciem ce avem.

Va pup cu mare drag si mai intru cand fac rost de 10 min... cam greu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Poppy ma bucur sa aud ca sunteți bine, ca va descurcați și mai ales ca păpati lapte de la mami. Este mare lucru!

Gine pentru transferul embrionului congelat trebuie doar o pregătire a endometrului. Ai putea încerca pe ciclu natural, fără foarte mare inhibare. Ai grija cum calculezi sa nu pice în weekend, pentru ca atunci îți poate face transferul te miri cine. Trebuie sa le spui aproximativ în ce săptămâna ai vrea sa vii ca sa îți calculeze și eventual sa îți confirme dacă vrei cu cineva anume. Bafta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poppy ma bucur mult pt tine si bebeii tai minunati!nu mai stiam de tine,pt ca eu am facut o pauza lunga,de un an jumate.mi-au dat lacrimile citind ce ai scris postul anterior.da,exact,acum aveti apa buna de baut,dupa atata seceta.sa va traiasca,sa fiti toti 4 sanatosi! [flor]

 

va pup pe toate [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poppy, sa iti trăiască puiuții. ..

 

Citindu-ți povestea, îmi face mult bine și îmi aduce speranța. ..

 

Am împlinit și eu de curând 43 de ani și tot aud în jur sa nu mai încerc ca la vârsta asta nu se mai poate...

 

Dar pe mine nu mă interesează părerea lor, eu merg mai departe, va am pe voi, luptătoare pana la capăt și asta îmi da curaj...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gine ce zice lumea e o prostie. Cunosc mame care au reușit cu ovocite donate și la 50 ani, ca sa nu ma vorbim de madam Iliescu. Tu ai un vis și vei lupta pentru el pana la capăt. Dacă ai reușit sa ai implantare e mare lucru, deci se poate. Nu vei reușit cu gigeii soțului, vei reuși cu embrioni donați, iar copii vor fi ai voștri și atât. Te îmbrățișez cu drag și te rog nu te descuraja.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gineeee reusim,ce ai fata??cine sa creada??normal ca nu cred ca nu sunt indlformati si habar n-au in plus is si batuti in cap unii.fiti atente,eu am fost la pensat si din vorba in vorba o intreb pe tipa daca nu vine vebe(amu si io ca babele,ce sa fac??)ea ca nuuu da nici laedic nu merge ca mai bine nu stieee,ca are 33 de ani dejaaaa ca i batranaaa.tu fata zic ce prostii vorbesti,mergi te investigheaza de trompe de spermograma si de ovule si aca e ok mai stai daca nu incepi cu IA...ea:nooo eu de astea n o sa fac niciodata,ca daca Dumnezeu nu vreaaaa ca fiecare incercare e considerata AVORT!!Whaaattt?? pfuii ce m am enervat.no spune-le la astea de donate si cat ne chinuim si deastea.nici n-am mai continuat,mereti dracului, m-am gandit ,ca stiu io una si buna.

Asa ca fete dragi,reusim asta-i sigur!!

va pup o saptamana faina!!

popy ce fain ai scris,i-am citit si sotului aseara.Sa cresteti cu bine...va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...