Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 106


dea78

Recommended Posts

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am avut un cheag cat jumate de unghie saptamâna trecută ... Eram de-a dreptul terifiantă. Am ajuns repede la dr., slava Domnului a fost totul ok, eliminam un hematom. Zic sa faci si tu o vizita maine doctorului sa te convingi ca totul e ok, sau la urgentă in seara asta daca se agravează!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor ieri am fost la control si am facut morfologia piciulinilor ,totul este ok la amandoi nu le lipseste nimik ,eu sunt bine mai putin uterul care stiam de la inceput ca e mic ,circulatia este ok la bebei ,mi-a zis ca s-ar putea sa am un baietel dar nu e sigura ca a stat cu mana tot timpul la masuratori la puta ,m-a chemat peste 6saptamani sa mai ma vada odata ,peste 4saptamani mergem sa vedem ce avem ,poate avem pereche

Numai bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica41, mie mi-a trecut pe biletul de trimitere la diagnostic…fibrom si polip.Mie mi-au spus telefonic, fetele de la receptia clinicii  Well. Sa te hotarasti daca vrei cu anestezie generala. Asistenta de la Well tot insista ca este mai bine cu anestezie locala, ca ar fi suficienta….dar m-am gandit ca n-as fi suportat durerea daca ar fi gasit ceva pe acolo de curatat. Si a gasit!…niste sinechii…

In general, eu suport durerile, insa asa rau am patit-o la un HSG …de durere am simtit ca mi se face rau…asa ca, m-am lecuit.

Felicitari Katy ! La fel mi-a spus si mie gineco…..cand ajung la 1500 sa ma duc la eco.

Sorinake, sa-ti dea de stire cat mai des ca sa stai linistita pana la eco! Felicitari pentru printesa!…si voua  Vera si Cristina pentru „ghemele” voastre!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...