Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 106


dea78

Recommended Posts

  • Răspunsuri 523
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Hello fete dragi!

    Didoo bine ai venit si gravideala cat mai curanda!

    Giny un mare pup pt tine si ma bucur ca nu te grabesti...luam fiecare lucru pe rand.

    Katy,Nicos are un fibrom dar probabil va reveni ea cu mai multe detalii.

    Sorina,daca medicul tau nu insista pt aspenter mai bine il scoti si ramai pe Clexane.Pe tine si pe bebelina mai mult va ajuta Clexane.Aspenterul abia in 7-10z se va elimina total din organism si diferenta se va vedea abia peste vreo 10-14z.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua doamnelor, am fost ieri la dna doctor Oana Moise de la clinica Wellborn - si sunt programata luni dimineata la 9.30 pt Histeroscopie. 

Mi-a propus sa facem cu anestezie locala - depinde de mine daca suport disconfortul - Eu sunt puternica si este necesar sa fiu asa in continuare .

M-a impresionat dna doctor - foarte amabila, mi-a raspuns la toate intrabarile, mi-a facut un consult si o ecografie .

La ecografie dansa mi-a spus ca nu este in regula grosimea endometrului ( era de aproximativ 5 si trebuie sa fie de minim 7 ).

Multumescmultttttttttt NIkos pt ca mi-ai recomandat-o pe dna Doctor Moise .

 

numai bine la toata lumea si Doamne AJuta sa devenim mamicii de pitici sanatosi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum am mai scris eu nu fac cu donate dar tare imi place sa va citesc .am nevoie de un sfat,eu iau utrogestan vaginal de trei ori pe zi si sincer nu simt nimic adică nu simt nici un simptom care este cauzat de progesteron,oare e doza prea mica?si este normal sa ai o senzație de usturime acolo jos?!Sunt cam îngrijorată si as suna il schimb cu altceva dar am zis mai întai sa va cer o părere .

O zi buna fetelor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...