Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de Iunie 2016 - capitolul 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Și eu vreau sa slăbesc. ..Am cu 4 kg mai mult decât am avut înainte de sarcina. Dar as vrea sa dau jos mai multe kg ca nu am fost fotomodel nici înainte de sarcina :))) eu zică ca de vreo 6 kg pot sa mă lipsesc fără grija! Fata mea a împlinit 5 luni și abia luni îi facem hexacima pe care trebuia sa o facem la 4 luni. Sa ne ajute Dumnezeu sa trecem cu bine și de ăsta ca tare Mi-e teama..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Am descoperit o găselniță pentru perioada cu diversificare. Exista la noi el, emag, etc. o linguriță cu rezervor în care se pune piureul. Și apeși pe rezervor și iese piureul direct în lingurita! Mișto idee!

 

Si eu vreau sa ii cumpar . E fain pt deplasari, vizite...nu mai merg cu castroanele lui dupa mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata mamici. Vladut a facut ieri vaccinul de 2 luni. duminica face 4 luni. nu a fost marait ieri, nu a facut nici febra, a fost chiar vioi, prea vioi, ca nici nu mi-a dormit mai mult de 3 ore toata ziua. insa il urmaresc si azi si la noapte. peste o luna mergem sa facem doza pe care trebuia s o facem la 4 luni. bebe Vladut e voinic. are 9 kg la 67,5 cm. dr a spus ca nu e musai sa se rostogoleasca acum si sa stea mult pe burta, a spus ca se dezvolta bine. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...