Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de Iunie 2016 - capitolul 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si la mine la fel ca la Ganganie, am o Ok Baby de 9 ani. Si cand o sta in fundulet ii cumpar un scaunel pentru baie si o spal in cada din baie. Numai sa imi reziste cada pana atunci, ca a inceput sa se cam crape pe la margini :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

experimentam si noi puseul de 4 luni. de 3 zile dormit aiurea, marait, foiala, plansete calmate...culmea doar cu cantecele din youtube de pe telefon. macar nu mi face greva suptului, dar e regresia somnului :( of, si asa nu dormea ca lumea noaptea, se trezea din 2 in 2 ore, uneori chiar si la o ora, acum imi adoarme tarziu, se trezeste devreme 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am observat ca daca nu o las sa doarma dupa-masa doarme foarte bine noaptea. Inainte mai facea un somn pe la 7 seara,acum ultimul e pe la 4-5 si apoi o intretin cu jocuri si rezista pana la 9 apoi baita si somn de pe la 10 pana la 4-5 dimineata. Si ea se trezea din doua in doua ore inainte noaptea, si nu sa manance, lua sanul in gura si adormea imediat.

Si doarme mai mult in prima parte a zilei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu :) Chiar socoteam ca mai am o luna și o saptamana :) Recomanzi piața de la agronomie și în iarna sa luam legume? Ca m-am gândit sa încep pe 2 decembrie, la 6 luni si 2 zile :)

 

Nu spal în chiuveta ca nu sunt așa îndemânatica și în plus nici nu prea încape sub baterie :)))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...