Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de Iunie 2016 - capitolul 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Sunt f necajita. Azi- noapte nu am dormit aproape deloc de griji desi bebele a dormit bine. Am fost la pediatru si....surpriza!...doar 130gr in 3 sapt. :( Chiar nu ma asteptam la un asemenea record! Cica sa merg pe la gastro-pediatrie...dar noi nu avem asa ceva in oras. Clar vreau sa mai cer una-doua pareri! Sapt viitoare iar la medic. Sa vedem la care insa...Parca nu mai am nici vlaga. Si imi dau seama ca nu ii acord suficienta atentie celui mare cu atatea pe cap...alte mustrari de constiinta. Adina, ce ma sfatuiesti?! Pe la ce pediatru sa mai zbor?!

Lili,nici Sara nu a luat mult luns asta,dar nu ma stresez,e normal sa ia mai putin pe luna acum,cauta un gastro la medlife galati daca tu simti ca are nevoie,doctorii astia mai tare ne sperie,suna totusi la medlife galati si intreaba daca vine si la noi la Braila un gastro,eu am ramas placut impresionata de medlife galati,cu toate ca mi se pare prea scump,au program astazi ptr eco?

Alt pediatru sincer ar mai fi Petre,pe care o gasesti la judetean sau la clinica venetia,se lucreaza cu CAS si nu se plateste,iti trebuie doar certificatul copilului,daca vrei sa te duci la ea la judetean spune mi si iti voi trimite programul ei,lumea o lauda,mie imi place ca e blanda

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Lili,nici Sara nu a luat mult luns asta,dar nu ma stresez,e normal sa ia mai putin pe luna acum,cauta un gastro la medlife galati daca tu simti ca are nevoie,doctorii astia mai tare ne sperie,suna totusi la medlife galati si intreaba daca vine si la noi la Braila un gastro,eu am ramas placut impresionata de medlife galati,cu toate ca mi se pare prea scump,au program astazi ptr eco? Alt pediatru sincer ar mai fi Petre,pe care o gasesti la judetean sau la clinica venetia,se lucreaza cu CAS si nu se plateste,iti trebuie doar certificatul copilului,daca vrei sa te duci la ea la judetean spune mi si iti voi trimite programul ei,lumea o lauda,mie imi place ca e blanda

 

Mersi de info. Trebuie bilet trimitere si la Venetia? Se tine cont de programari? Tot cu dr Pavel ai ramas?

Uff...bag niste Mozzart de relaxare bebe ca sa ma limpezesc la creieri eu mai mult...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mersi de info. Trebuie bilet trimitere si la Venetia? Se tine cont de programari? Tot cu dr Pavel ai ramas? Uff...bag niste Mozzart de relaxare bebe ca sa ma limpezesc la creieri eu mai mult...

Trebuie sa suni la venetia,sa intrebi cand o gasesti,si ii spui ca vrei o programare,nu trebuie trimitere,doar copie dupa certificat,sincer,nu prea am mai fost la pediatru,am fost atunci cu suflul la pavel sa vad daca se mai aude,si mi a zis ca nu,a avut dreptate,in rest nu am mai fost ca nu am avut nevoie,nici la medicul de familie nu am mai fost de la 4 luni,ma enerveaza acolo ca trebuie sa stau mult la rand si sn o gramada de copii raciti,inca ma lupt sa i fac BCG ul,ca sa poate sa l faca si pe cel de 4 luni...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...