Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de Iunie 2016 - capitolul 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Voi ii ridicati de manute? pe a mea o distreaza foarte mult, imi intinde mainile sa o ridic. O tin 1-2 sec. Oare dauneaza cu ceva? Poohy, Ganganie, insanatosire grabnica! Oani, succes in continuare cu papa! Eu i-am dat la gurita cu marul pe care il mancam, sa vad cum reactioeaza. Il lingea ca pe inghetata. Comica rau.

Multumesc :) eu il mai ridic de manute e asa de incantat :D cand vin cu mainile spre el sa l iau in brate tremura de bucurie, la propriu. mai nou, de cateva zile are o placere sa tipe :))

 

Poohy, asta e canuta http://www.nichiduta.ro/canuta---invata-sa-bei-80627#SEARCH

 

as cumpara o, dar oare functioneaza ca in imagini?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

nu reusesc sa mi dau seama doar dintr o singura imagine. dar ma incanta. as comanda o de pe nichiduta.

In descriere zice ca e pentru copii peste un an.

Eu am sa o iau pe cea de la munchkin. Sa vedem ce e cu ea. Am gasit-o si pe emag cu review iar unii parinti zic ca e cam greu de folosit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

nu reusesc sa mi dau seama doar dintr o singura imagine. dar ma incanta. as comanda o de pe nichiduta.

In descriere zice ca e pentru copii peste un an.

Eu am sa o iau pe cea de la munchkin. Sa vedem ce e cu ea. Am gasit-o si pe emag cu review iar unii parinti zic ca e cam greu de folosit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In descriere zice ca e pentru copii peste un an.

Eu am sa o iau pe cea de la munchkin. Sa vedem ce e cu ea. Am gasit-o si pe emag cu review iar unii parinti zic ca e cam greu de folosit.

pai zice e pt copii peste 6 luni. eu zic ca merita incercat. cate nu le dam noi copiilor si esuam si apoi ne intrebam de ce le-am cumparat? :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...