Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de Iunie 2016 - capitolul 2


Recommended Posts

Simona, ai observat ceva diferit in comportamentul ei? E mai mârâită? Si eu ii vad dintisorii in gingia de jos, de vreo 2 sapt, dar deocamdata nu ies. Tot nu am inteles daca trebuie sa fie alba sau rosie gingia cand ies dintii. Oricum, de cateva zile e cam mofturoasa si nu prea mai vrea sa dorma ziua. Cine mai stie...

 

In alta ordine de idei, azi cand gateam i-am dat un morcov sa-l tina in mana pt ca se uita curioasa la mine. L-a dus la gura, l-a lins si s-a strambat raaaau!:)) comica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pentru ca azi s-a pus pe plans din cauza ca nu i-am dat marul meu sa-l bage-n gurita, am zis sa incerc cu niste legume la abur. I-am facut dovlecel si morcov. I-am dat din dovlecel cateva lingurite si pentru ca tot vroia , i-am dat si morcov. I-a placut si asta. Cred ca o sa ii dau si maine un pic. Macar sa inceapa sa manance legume daca la supt stam prost.

 

Ai vostri bebelusi alaptati cate scutece uda pe zi? A mea nu mai uda de mult 6 :( si nici macar 5. Desi noaptea se trezeste acum des si sta cate 20-30 min, ziua mai rar, dar tot sta cate 5-10 -15 min.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ohooo,ai vostrii uda ceva scutece,Sara vreo 6 dar nu le las sa se incarce...care mai sunt semnele de deshidratare in afara de pisu?

 

Daca prinzi pielea de pe burtica intre doua degete, nu revine inapoi repede. Dar tu ai cum sa vezi cat suge. cati ml de lapte papa in 24 h?

A mea nu pare deshidrata, insa sigur nu suge cat trebuie.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...