Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de Iunie 2016 - capitolul 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Sunt doar agitate sau și plâng mult? Mie tot mi se pare ca văd umflături de mult timp, simt si zimtisori la deget, dar nu a spart nimic. Nici eu nu am simțit dinții la cei mari, adevărul e și ca unul sugea degetul și unul limba, și Lizzy nimic. Sa iasă repede și fără dureri!
pana azi a fost doar nervoasa, azi a si plans si nu a dormit aproape deloc. ma oboseste rau maraiala asta. Nu stiu cum sa o ajut. Un dintisor a spart deja, al doilea e pe aproape. Se vede clar ca o deranjeaza, isi suge cumva si buza de jos. Merg sa ii iau homeopatele acelea. Poate o ajuta cumva. Si nici sa suga nu vrea. Nu a mancat mai deloc.  Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of multa sanatate, sa iasa repede! Buza de jos si-o suge si Elisa de ieri. Crezi ca e un semn? Si se repede nervoasa cu capul in saltea, si musca din degetel (nu suge). Dar ea mai mananca, des si putin. Si e tare catranita, plange daca nu o tin in brate. Nu imi dau seama daca e burta sau sunt dintii, asta ma nelinisteste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A mea nu a plans pana acum asa fara motiv. Nu am avut probleme cu burtica, colici etc. dar acum nu vrea nici in brate, nici in carut si nici la san. E foarte nervoasa. Si ea molfaie la deget. Cred ca sunt vreo 3 sapt de cand a inceput sa se agite dar de 3 zile e jale. Ieri seara au inceput sa se vada si azi unul a spart. Nu s-a inrosit insa gingia, cum zicea pediatra. Se tot trage de urechi si molfaie buza de jos. Plus jucarii, haine etc. Nu stiu daca toate astea sunt semne dar asa banuiesc. Ca sunt maricele pt dureri de burtica, nu? Dintisorii ar fi la rand
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Cat, ce concentratie homeopatele pt dureri gingii? si de unde le iei?Eu am comandat pe iherb Camilia de la Boiron, dar n-au venit, s-au pierdut. Si nu prea am incredere sa cumpar de la vanzatori pers fizice de pe net.
9ch sunt. Mi-a zis pediatra sa ii dau 5 ml apa+5 granule 1 ml/ora. Le-am luat de la o farmacie din Brasov. De la Boiron sunt. au fost ft ieftine, 6  lei si ceva un tub cu 80 granule. Daca vrei iti trimit cumva
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

9ch sunt. Mi-a zis pediatra sa ii dau 5 ml apa+5 granule 1 ml/ora. Le-am luat de la o farmacie din Brasov. De la Boiron sunt. au fost ft ieftine, 6 lei si ceva un tub cu 80 granule. Daca vrei iti trimit cumva

 

Multumesc. Ar trebui sa gasesc si in Bucuresti daca le-ai luat din farmacie. O sa vorbesc si cu pediatra.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...