Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV cu dr. Dragos Albu 129


QiaoBing

Recommended Posts

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetele,am primit azi schema de tratament,diphereline,menopur,puregon, clexane si a.c urile-microgynon.Se pot compensa la medicul de familie?

Nu stiu daca se pot compensa insa eu am luat tot tratamentul de la farmacia tei unde preturile sunt cu mult mai mici decat in alte farmacii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurita, clexane se poate obtine compensat 50%, ai nevoie de scrisoare medicala de la hematolog pe care sa scrie pregatire pentru fiv, iar cu ea mergi la medicul de familie. La topicul fiv Grecia a povestit Nicos10 cum a reusit ea sa il obțina. Daca ai timp citeste acolo, nu stiu sa iti spun exact pagina, dar in 18 octombrie a scris, pe la ultimele 10-15 pagini. Bafta!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor..Revin cu noutati..Ieri am fost la doctor la prima ecografie dupa ce m am speriat ingrozitor pt ca incepusem sa am niste scurgeri maronii..mi s a confirmat sarcina de gemeni..avem si inimioare cu 111 si 114 batai pe minut si 4 mm..mi a mai dat in plus duphaston pana se opreste..astazi nu a mai curs deloc..am avut o criza de plans cand l am vazut pe dr Albu care m a asigurat ca totul este in regula si am doar un hematom care sangereaza jos si nu deasupra lor..acum astept sa facem 9 sapt sa mergem din nou la eco..stau ca pe ghimpi de frica dar asta este..am uitat de greata continua de arsuri de tot..sper sa trecem cu bine peste tot..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...