Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV cu dr. Dragos Albu 129


QiaoBing

Recommended Posts

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Multumesc mult fetelor pt sustinere. Sotul zice sa cobor panzele si sa nu imi fac mari sperante si sa mai asteptam pana vineri. Eu va tin oricum la curent. va pup

 

Buna..tie la cate zile au venit cele 4 menstruatii dupa Fiv? 

Intreb ca la mine a fost o sarcina oprita la fiv si mi s-a dereglat f tare: dupa sangerarea de eliminare naturala a sarcinii a venit prima menstruatie la 55 zile.

Acum astept a 2 a menstruatie si inca nu a venit - sunt cam 42 zile cred..

E adevarat ca eu aveam inainte de toata povestea CM in jur de 35 zile...asa de rau sa mi se deregleze hormonii??

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor eu sunt bine. Nu am avut emotii astazi, nu am sperante ca sa nu am dezamagiri doar astept linistita:)))) sotul meu avea emotii in schimb si pentru mine. Am intrat ultima si asta l-a pus mai mult pe jar. Desi instructiunile spun sa nu stau in pat am sa stau cateva zile ca sa nu imi para rau apoi ca nu am facut si lucrul acesta. Sa speram ca o sa fie bine. Am ales sa bag doar 1 blastocist deoarece nu as suporta psihic o sarcina gemelara in acest moment. Mai am 2 congelati asa ca data viitoare nu am de ales ( sa speram ca nu o sa existe data viitoare):)))) 

Pe 28 am beta dar sigur am sa fac un test inainte pentru ca nu o sa rezist. Exista un rest de sarcina mai bun? Stie cineva pe aici vreunul?

A mai fost cineva cu mine astazi la ET de pe aici?:d

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...