Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV cu dr. Dragos Albu 129


QiaoBing

Recommended Posts

Opclan, in sfarsit, te-ai linistit! Beton beta! Si, cel mai important, activitatea cardiaca. Sa fii sanatoasa in continuare, cu bebe cu tot! Cred ca esti in culmea fericirii...  [fiesta]

Sincer? Nu pot sa explic sentimentul... nu pot sa ma bucur, asa a fost de la inceput. E liniste mai mult. Imi doresc doar sa fie bine si de asta nu pot sa ma bucur. ... poate o sa ma bucur mai mult de la 3 luni in colo... sper. Imi doresc mult sa ma bucur pe perioada asta doar ca la noi e mai greu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Asteptam vesti de la tine opclan.Doamne ajuta ca sunt bune,ce ma bucurrrr!!!Am fost si eu azi la a treia monitorizare,endometrul bun,5 foliculi,mai am cativa mici in afara de cei 5 dar nu au timp sa se dezvolte si ei pana pe 12 la puntie.La amh-ul meu 0,64 nu ma asteptam sa fac 10-12 sau mai multi cum am citit la alte fete.A zis dl dr ca e bine,nu l-am intrebat eu,el a zis singur,daca nu era ok banui ca nu mai zicea ca e bine.Sper sa fie bine si din cele 5 ousoare ale mele sa iasa cum trebuie.

Doamne ajuta sa fie buni si lipiciosi!!! Este cel mai imp. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iuhuuuuuuu!!!!!!  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [bib]  [bib]  [pup]

Am o greata Lavinia.:))))am si vomat dim. mi-a zis medicul ca este un semn bun si ca atunci cand imi e mie greata ii e lui bine:)) ajung sa ma bucur ca mi e rau:)))) [fri]  [:)]  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am facut o de oie cred. Am luat 2 cycloprogynova in plus. Nu stiu de cate zile am luat si la 14:00, adica de 3 ori/zi. De la asta nu mi o creste progesteronul!? I am dat mesaj dr sa mi spuna cum trebuia sa le iau ca nu mai stiu. M am zapacit rau de tot in attea instructiuni, tine le si pe alea dinainte de ET, si pe alea de dupa si complicatiile. Vai de capul meu. Am zis sa mi fac schema sa vad exact cum trebuie sa iau tot si asa mi am dat seama. Sunt blonda si la propriu si la figurat!!! [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Opclan si eu iau cyclo-progynova. Am luat pana de curand 4 pe zi...apoi 3...acum iau 2...ma simt si mai bine...nu mai am greata non stop non stop..acum e pe reprize :)). Iar dupa beta si eu m-am zapacit..sigur stiu ca vreo 2 zile le-am luat aiurea ( in plus) pana cand mi-am denumit alarmele de la telefon functie de ce medicamnet trebuia sa iau :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Opclan si eu iau cyclo-progynova. Am luat pana de curand 4 pe zi...apoi 3...acum iau 2...ma simt si mai bine...nu mai am greata non stop non stop..acum e pe reprize :)). Iar dupa beta si eu m-am zapacit..sigur stiu ca vreo 2 zile le-am luat aiurea ( in plus) pana cand mi-am denumit alarmele de la telefon functie de ce medicamnet trebuia sa iau :)))

 

Iau 15 pastile/ zi, 1 clexane, 1 proluton la 3 zile, 8 utrogestan si 2 crinone. Doar asta fac:)))))) oare cum as putea denumi alarmele...hahahhaha am facut o foaie si o scot de 4-5 ori pe zi din borseta cu medicamente si aia e:))))) oare de la cyclo am greata si vomit?:))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iei exact tratamentul de pe instrucțiuni, nu-i bai ca ai luat cicloprogynova în plus, de mâine iei corect. O să ți le scoată Albu curând. Mie mi-a scos multe la morfologie, mai mult de jumătate. Ramai la Albu pentru sarcină? Eu îți recomand si Dr Stan. E super ok si la tarife este mai ieftin fata de Dr Albu. Dacă da Doamne Doamne să rămân iar si Dr A nu ma poate monitoriza o să merg la Dr Stan.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...