Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV cu dr. Dragos Albu 129


QiaoBing

Recommended Posts

Fetelor, mi-am revenit din soc. Sunt in faza de negare. N-am vazut in aproape 6 ani asa ceva. Ideea este ca am facut o conjunctivita si pentru ca nu mi-a venit inca, am zis sa nu iau antibiotic fara sa verific.

 

E posibil sa fie de la vitaminele pe care le iau? Inositol, acid alpha lipoic, vitamina C, E etc... 

 

Ma duc sa mai iau alt test (asta e barza ultra-sensibil cica si s-a colorat instant de cum l-am bagat). Ma gandesc ca e gresit. Off, sa ma duc, sa nu ma duc la beta?

Thea37 asta da surpriza!!!!!!!! [pk]  fa beta pentru linistea si oricum testele de sarcina foarte rar dau gres asta in cazul se folosesc anumite medicamente gen pregnyl.Elenadc a ramas inarcinata dupa doua esecuri de fiv si la fel nu-i venea sa creada ca acum e gravida.Uite si la tine e o minune .Ma bucur nespus pentru tine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, mi-am revenit din soc. Sunt in faza de negare. N-am vazut in aproape 6 ani asa ceva. Ideea este ca am facut o conjunctivita si pentru ca nu mi-a venit inca, am zis sa nu iau antibiotic fara sa verific.

 

E posibil sa fie de la vitaminele pe care le iau? Inositol, acid alpha lipoic, vitamina C, E etc... 

 

Ma duc sa mai iau alt test (asta e barza ultra-sensibil cica si s-a colorat instant de cum l-am bagat). Ma gandesc ca e gresit. Off, sa ma duc, sa nu ma duc la beta?

Pai nu cred ca de la niste vitamine iese pozitiv...Nu stiu, poate stiu fetele mai multe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne fetelor prin ce trec....mi-e rau de mor. Am zis ca mor sambata si duminica, mi-e greata, vars dar doar saliva asa....l-am intrebat pe Albu ce sa iau si mi-a zis sa iau un medicament pe care il iau bolnavii de cancer dupa chimioterapie:Osetron dar mi-a fost frica sa il iau si l-am intrebat de ceai de roinita si mi-a dat voie sa beau. Vreau sa va spun ca abia aseara am baut o cana si am zis ca sunt om....am sa beau 2 cani pe zi , una dimineata si una seara ca sa pot avea si eu o viata normala. Ma doare foarte tare stomacul de la medicamente :(. Ma doare si fundul de la Proluton. Nu mananc mai nimic, carne nu pot manca deloc...nu pot gati...nu stiu ce sa ma fac..Maine am programare la dansul pentru ecografia de confirmare si am sa il intreb una alta..nici nu stiu ce sa il mai intreb...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, mi-am revenit din soc. Sunt in faza de negare. N-am vazut in aproape 6 ani asa ceva. Ideea este ca am facut o conjunctivita si pentru ca nu mi-a venit inca, am zis sa nu iau antibiotic fara sa verific.

 

E posibil sa fie de la vitaminele pe care le iau? Inositol, acid alpha lipoic, vitamina C, E etc... 

 

Ma duc sa mai iau alt test (asta e barza ultra-sensibil cica si s-a colorat instant de cum l-am bagat). Ma gandesc ca e gresit. Off, sa ma duc, sa nu ma duc la beta?

Daca fetele zic ca nu are cum sa fie pozitiv de la vitamine nu imi ramane decat sa te felicit!!!!! Iti doresc o sarcina usoara si multa multa sanatate!!!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, fetelor! M-am mai linistit. Am luat Sure Check. Cu teama am deschis capacul sa ma uit la rezultat. Tot nu-mi vine sa cred. Deja nu stiu incotro s-o apuc. Cred ca e prea devreme pt ecografie, vreau musai sa ajung la Uscatescu ca am doua mutatii care nu stiu cat de grave sunt, iar pentru linistea mea KARINAAELE o sa fac si beta.

 

 

post-158273-0-90672800-1481617683_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne fetelor prin ce trec....mi-e rau de mor. Am zis ca mor sambata si duminica, mi-e greata, vars dar doar saliva asa....l-am intrebat pe Albu ce sa iau si mi-a zis sa iau un medicament pe care il iau bolnavii de cancer dupa chimioterapie:Osetron dar mi-a fost frica sa il iau si l-am intrebat de ceai de roinita si mi-a dat voie sa beau. Vreau sa va spun ca abia aseara am baut o cana si am zis ca sunt om....am sa beau 2 cani pe zi , una dimineata si una seara ca sa pot avea si eu o viata normala. Ma doare foarte tare stomacul de la medicamente :(. Ma doare si fundul de la Proluton. Nu mananc mai nimic, carne nu pot manca deloc...nu pot gati...nu stiu ce sa ma fac..Maine am programare la dansul pentru ecografia de confirmare si am sa il intreb una alta..nici nu stiu ce sa il mai intreb...

 

opclan, multa putere sa depasesti momentele astea. daca ai ajuns pana aici, restul ar trebui sa fie din ce in ce mai usor...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...