Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV cu dr. Dragos Albu 129


QiaoBing

Recommended Posts

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Banii ca banii, dar organismul ei... Acum nu stim noi, poate dr-ul ala stia ce face, nu-l putem judeca. Ce-i mai nasol, e ca deja se gandeste ca nu are sanse la fiv-ul urmator.. O sa vezi, Ramo, ca Albu are un stil calm, care te linisteste mult, iti inspira incredere pt ca se vede ca stie ce face, e f sigur pe el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor!!!

 

Nu il judec nici eu dar cred ca ceva nu o calculat cum trebuie.

 

Medicul care m.a dezamagist astazi, cel cu "sanse zero cu AMzh ul asta"...,este altul.

Al meu doar vineri ma poate primi la ecograf. nu am putut rezista psihic si am fugit sa fac un eco sa exclud prezenta chisturilor. Imi era o frica de moarte sa nu am chisturi, pt ca nu imi.mai vine CM ul.... Nu stiu de ce intarzie atat, cel.tarziu la 28 zile venea.

Acum nu mai vine :(, ii cam mult din.11 noiembrie ultimul CM.

Test negativ.

Cand trebuia sa imi vina am avut ceva pata maronie ...rolazie (cred) 2 zile dimineata si ca o urma de cheag... Am crezut ca imi vine...Dar nimic. Miedicul meu a spus ca exista posibilitatea unui chist sau ca , varianta 2, este un semn ca corpul meu nu a raspuns la stimulare si ovarele nu mai produc :(

De aici panica cu ecograful... Iar asta...mai destept...medicul la care am facut eco, a spus ca inca nu exclude o extrauterina...

Imi plesneste capul! dimineata sunt direct la analize...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor!!!

 

Nu il judec nici eu dar cred ca ceva nu o calculat cum trebuie.

 

Medicul care m.a dezamagist astazi, cel cu "sanse zero cu AMzh ul asta"...,este altul.

Al meu doar vineri ma poate primi la ecograf. nu am putut rezista psihic si am fugit sa fac un eco sa exclud prezenta chisturilor. Imi era o frica de moarte sa nu am chisturi, pt ca nu imi.mai vine CM ul.... Nu stiu de ce intarzie atat, cel.tarziu la 28 zile venea.

Acum nu mai vine :(, ii cam mult din.11 noiembrie ultimul CM.

Test negativ.

Cand trebuia sa imi vina am avut ceva pata maronie ...rolazie (cred) 2 zile dimineata si ca o urma de cheag... Am crezut ca imi vine...Dar nimic. Miedicul meu a spus ca exista posibilitatea unui chist sau ca , varianta 2, este un semn ca corpul meu nu a raspuns la stimulare si ovarele nu mai produc :(

De aici panica cu ecograful... Iar asta...mai destept...medicul la care am facut eco, a spus ca inca nu exclude o extrauterina...

Imi plesneste capul! dimineata sunt direct la analize...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...