Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV cu dr. Dragos Albu 129


QiaoBing

Recommended Posts

Lavinia ma bucur tare pt tine si Doamne ajuta in continuare caci am inteles ca te pregatesti pt urmatorul nu? 

 Fetelor ce inseamna analiza trombofilie LA2 scazut? Am fost la Uscatescu azi si mi-a recomandat in continuare clexane 0,2 pana la 12  sapt cand tb sa revin. A fost draguta dar si eu am fost (intelegeti voi).

 

Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hai ma scuzi, acum vad si eu c-ai scris de sirop; mie mi s-a spus ca pot lua Salvigol, Dea mi-a atras atentia ca, totusi, contine extract de salvie (planta ce poate provoca si contractii), insa concentratia e mica, zic eu. La fel de bine cum bei un ceai slab de ghimbir (care face parte din aceeasi categorie de plante), atat ca antivomitiv, cat si pt calmare dureri gat. Eu de ani de zile folosesc cu succes ceaiul de ghimbir in cazuri d-astea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Fetelor, nu mai pot de bucurie. Azi puiul meu a zis mama. Cuvantul asta pe care l-am asteptat aproape 11 ani. M-a busit plansul cand am auzit din gurita lui mica, mama. Va scriu asta ca sa aveti incredere in voi, in doctor si in special in Doamne Doamne, ca minuni exista. Sa nu renuntati la visul vostru.

 

Miiiii de pupe si imbratisari!!!!

Sa scri intr.un carnetel tot ce zice si face, primul dintisor etc... o sa ramain cu un mic jurnal nepretuit. :) si un cadou de majorat.

 

Urmatorul bebeluș ii fetita daca a zis mama, acum vine fetita.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt mai bine cu gatul.Am luat strepsils cu miere si homeogene9.Opclan,la cat timp de la ET ai facut primul test de urina si ce marca?Beta o am pe 27 si nu cred ca o sa rezist atat,ET l-am avut pe 15.Sau fetele,a-ti reusit sa stati pana la beta?Nici nu vreau sa-l fac prea devreme si sa nu fie rezultatul corect.Asa burtica nu mai e balonata,dar e durerea ca la menstruatie care s-a mai diminuat fatza de zilele trecute dar tot e ,si sanii care au ramas durerosi din timpul tratamentului.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...