Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV cu dr. Dragos Albu 129


QiaoBing

Recommended Posts

Sunt mai bine cu gatul.Am luat strepsils cu miere si homeogene9.Opclan,la cat timp de la ET ai facut primul test de urina si ce marca?Beta o am pe 27 si nu cred ca o sa rezist atat,ET l-am avut pe 15.Sau fetele,a-ti reusit sa stati pana la beta?Nici nu vreau sa-l fac prea devreme si sa nu fie rezultatul corect.Asa burtica nu mai e balonata,dar e durerea ca la menstruatie care s-a mai diminuat fatza de zilele trecute dar tot e ,si sanii care au ramas durerosi din timpul tratamentului.

Primul test l-am făcut în ziua 9 de la ET. Testul Barza Ultrasensibil. Durere ca la menstra am avut si eu, chiar ma gândeam atunci ca îmi vine 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am fost ieri la ecografie si da: se vedea embrionul cu inimioara pulsand : -))

Cred ca ori nu era ecograf bun (probabil era 2D) ori inca nu se poate vedea in asemenea detaliu, dar nu mi-a putut spune cate batai pe minut. Dar, oricum, l-am vazut si ii pulsa inima.

Miercuri ma duc si la Stan si voi vedea si acolo ce mai apare : -)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia ce scrie pe hartia aia in caz de sangerari, duphaston 4 odata si apoi cate 2 la 6 ore pana mergi la eco. Nospa daca ai ceva crampe si uscosin.

Pai duphaston iau 2 la 6 ore, s-a nimerit chiar la ora 14 dupa sangerare sa iau 2. Uscosin nu am la mine acum, la birou :(. Nu ma doare nimic insa cand am stranutat astazi am simtit un mare junghi in ovarul drept...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...