Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV cu dr. Dragos Albu 129


QiaoBing

Recommended Posts

Da Lavinia,a scazut la 7,82 din pacate s a oprit din evolutie.M.a sunat Lucia si mi.a zis ca totusi e un lucru bun ca s.a prins avand prima beta 29.34.M-a intrebat daca am sangerari si s a mirat cand i.am zis ca nu,nici macar cat o gamalie de ac.Si mi.a zis sa intrerup tratamentul.La cat timp vine menstra de cand intrerupi?nu as vrea sa.mi vina fix in noaptea de revelion si ma bate gandul sa mai tin tratamentul macar pana maine.Oricum mi.a zis sa stau 3 luni si pe la sfarsitul lui martie sa incepem iar.Merg inainte,trebuie sa se prinda si la mine,tu esti un exemplu pt noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

LauritaM ceea ce ai identificat tu este o sarcina biochimica.

SI eu am avut beta 40 dar la 48h s-a injumatatit.

 

Ideea e ca foarte multe femei au in timpul vietii aceasta sarcina biochimica dar nu o identifica, noi, datorita procedurilor RUAM, efectuam testul BHGC mult prea devereme decat la o sarcina obtinuta natural si de aceea "prindem" practic aceste valori mici care apoi se pierd.

Mult succes pt urmatoarea procedura tie si tuturor fetelor. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai faceti fetelor? Eu ma lupt de doua saptamani cu greata...vars de nenumarate ori pe zi si imi este foarte rau de la atatea pastile :(. Cele care ati facut proluton voiam sa va intreb daca va era rau dupa injectie...eu cam dupa fiecare vomit f rau si toata ziua mi-e rau de tot. 

LauritaM imi pare nespus de rau :( Sper sa iti dea Dumnezeu multa putere. Te imbratisez!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ce mai faceti fetelor? Eu ma lupt de doua saptamani cu greata...vars de nenumarate ori pe zi si imi este foarte rau de la atatea pastile :(. Cele care ati facut proluton voiam sa va intreb daca va era rau dupa injectie...eu cam dupa fiecare vomit f rau si toata ziua mi-e rau de tot. LauritaM imi pare nespus de rau :( Sper sa iti dea Dumnezeu multa putere. Te imbratisez!

Eu îl făceam seara târziu ( 9-10-11) și în 2 ore maxim ma culcam..nu aveam stare de greata mai puternica în intervalul asta....eu aveam greata de la cycloprogynova..după ce le-am redus m-am simtit mult mai bine...

Sarcina ușoară în continuare....după 12 săptămâni o sa îți revii...la mine asa a fost ... [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...