Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV cu dr. Dragos Albu 129


QiaoBing

Recommended Posts

Va multumesc mult pentru sfaturi, daca nu reusesc sa cumpar din Milano voi da telefon sa vad cum rezolv. Azi am reusit sa cumpar DIN FARMACIE.... Pregnyl.

 

Buna Ligiutza. La ce farmacie ai gasit Pregnyl? In Milano sau in tara? Ai avut nevoie de reteta? O sa plec si eu din tara in vacanta si poate gasesc pe undeva Pregnyl si Proluton. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna, fetelor!Sunt noua pe aici si am nevoie de cateva raspunsuri de la voi.Am fost si eu la dr Albu..mi-a facut o impresie buna si as vrea sa raman...insa am plecat un pic nedumerita si poate ma ajutati voi Am primit super multe analize si nu stiu in ce ordine sa la fac.Pentru histeroscopie trebuie sa sun in ziua 1 cm in call center si in ziua cand fac interventia treb sa am si alte analize?la voi cum a fost?Cum ati procedat..ajutati-ma, va rog..Mulțumesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor!Sunt noua pe aici si am nevoie de cateva raspunsuri de la voi.Am fost si eu la dr Albu..mi-a facut o impresie buna si as vrea sa raman...insa am plecat un pic nedumerita si poate ma ajutati voi Am primit super multe analize si nu stiu in ce ordine sa la fac.Pentru histeroscopie trebuie sa sun in ziua 1 cm in call center si in ziua cand fac interventia treb sa am si alte analize?la voi cum a fost?Cum ati procedat..ajutati-ma, va rog..Mulțumesc

Buna, trebuie sa mergi la histero cu analizele de col facute. Restul se pot face si dupa.

Bafta multa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Lavinia1982, eu m-am intors victorioasa din Milano (am reusit dupa muuuuulte cautari sa cumpar Proluton), si azi e a 3 zi de diphelerine.

Fetelor care din injectii e dureroasa? Citisem pe undeva dar nu mai gasesc... Vreau sa ma pregatesc psihic pentru ea....Apropo nu a fost asa greu sa imi fac singura injectiile...m-am panicat degeaba, acum sa vedem de miercuri cd incepe bombardamentul...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...