Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dezbaterile Clinton-Trump


Recommended Posts

  • Răspunsuri 579
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

E o diferenta foarte mare cind de muti de la oras (NYC) unde lumea traieste intr-o diversitate extraordinara si sa fii diferit chiar nu conteaza (si nimeni nu te-ar intreba in veci ce religie ai) si sa te muti la "sat" unde printre primele intrebari cind faci cunostinta este: "what church are you going to"? Insa aici lumea socializeaza mult la biserica insa nu sint apasatori in viata de zi cu zi sa iti predice la fiecare minut iar fiecare decizie sa fie trecuta prin filtrul bisericii. 

 

asa e si aici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

credeam ca sutn mai multi religiosi si mai multi protestanti si nondenominationali.

Michelle aparentele inseala. E diferenta intre perceptie si realitate.

 

acum ca sa mai risipim tensiunea ...Antmil ai zice ca Michelle e vecina cu tine:) . Cum e la tine asa e si la ea ..A fost o gluma, da Michelle?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle aparentele inseala. E diferenta intre perceptie si realitate.

 

acum ca sa mai risipim tensiunea ...Antmil ai zice ca Michelle e vecina cu tine:) . Cum e la tine asa e si la ea ..A fost o gluma, da Michelle?

 

hi,hi...chiar asa e...pana si zonele, antmil sta in zona  "gold coast", iar eu in zona "gold country".

 

eu cred ca situl da info gresite...n-am timp sa caut altul.

.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poate aici sunt mai aproape de adevar: http://www.thearda.com/rcms2010/r/c/06/rcms2010_06017_county_name_2010.asp

 

cred ca biserica catolica are enoriasi inregistrati prin botez, casatorie...si de-aia e un numar mare..pe cind la celelalte nu  ia asta in considerare.

 

noi nu suntem innregistrati nicaieri...nu apartinem de o anumita biserica, denominatiune.

 

rapoartele atea sunt cam vechi din 2010, aici aproape s-a dublat populatia in ultimii 6 ani.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle rapoartele sunt din 2010 pentru ca statisticile se fac la 10 ani...Unde Ai gasit ca s-a dublat populatia in 6 ani? Uite niste estimari pe county:

 

Population estimates,July1,2015(V2015)  184,452
 

Population estimates base, April 1, 2010, (V2015)

181,057
Population, percent change - April 1, 2010 (estimates base) to July 1, 2015, (V2015)
1.9%

Sursa: http://www.census.gov/quickfacts/table/PST045215/06017

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...