Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 134


Recommended Posts

  • Răspunsuri 535
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, cu exercitiu se invata si administrarea de Clexane. La inceput sunt vanatai mai mari, apoi tot mai mici, pana invatati sa-l faceti fara vanatai.

Am o prietena care trebuia sa le faca in timpul sarcinii, iar sotul se temea sa i le faca, avea senzatia ca o sa intepe fetita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, vreau sa va spun ca eu zilele astea, de cand am venit de la Debretin, am fost intr-un stres continuu, ma roade gandul ca am luat o decizie gresita amanand stimularea, in conditiile in care am avut analize bune. Si cel mai tare ma nemultumeste ca nu am ascultat sfatul medicului. Si mama mi-a spus ca nu trebuia sa aman, ca nu stiu ce poate interveni. Informatiile Deei mi-au confirmat, de asemenea, ca am gresit. Tot la asta ma gandesc, azi-noapte l-am si visat pe doctor, iar azi am fost la cinema si in timpul filmului numaram zile de ciclu!

Si am ajuns la concluzia asta, ca mi-am creat singura o sursa de stres care risc sa ma influenteze negativ si in ce priveste hormonii.

Recunosc ca ma gandisem si la zilele libere de 30 noiembrie si 1, poate chiar si 2 decembrie si ca mi-ar fi mai usor la munca, dar nu este asa. Am mai incercat eu sa fac organizari la munca in vederea unei inseminari care n-a mai avut loc si in vederea fiv1, care m-a luat prin surprindere cand ciclul a venit mai devreme. Asa ca am luat urmatoarea decizie: Maine la prima ora (a Ungariei) sun la Kaali si ii spun doctorului ca m-am razgandit si il rog sa ma primeasca dupa ce-si termina programarile, ca sa imi dea tratamentul pentru ca eu vreau sa fac fiv pe ciclul care vine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...