Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 134


Recommended Posts

    Maru sa fie intr-un ceas bun!

    Aici avem o vorba(dar cred ca vorba asta e si prin alte locuri):"ai grija cum te porti cu mine,ca asa voi avea si eu grija cand iti voi alege azilul"/asta o spune un copil parintelui sau...e o gluma deci nu o lua ca atare.Avantajul celor fara copii e ca isi pot alege singur azilul...si o cana de apa tot va avea cine ne intinde.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 535
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce stiti, cocobacilii pot influenta negativ un fiv? Doctorita mea din Oradea si doctorul meu din Debretin nu par sa le dea prea mare importanta.

In iulie mi-au iesit cocobacili la Papanicolau si am urmat un tratament de 3 luni, cate 10 zile pe luna, si tot n-am scapat de ei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vesti bune fetelor, asa ca va mai scriu. :)) Dracea mi-a recoltat 7 ovocite in seara asta!!! Pare ca a facut minuni. Estradiol-ul in ziua triggerului era 2000. Data trecuta am avut E2 180 si au fost imature. Cel mai mult am avut la alt fiv-la Albu, E2 700. Acum sper sa fie cateva mature, maine vedem cate se fertilizeaza si apoi tot asa.

Ea a zis ca in varianta optimista obținem 2 blasto. Mi-a zis si ea ca sansele sunt limitate ca la vârsta de de 39 au anomalii cam 70% din ei, deci sansele sunt limitate chiar si in varianta optimistă cu doi blasto.

Daca vor ramane puțini la ziua 2-3 fac transfer sau ii congelez mai devreme. Endometrul nu mai e trilaminar. Doctora a zis ca nu prea e bun, ar fi cam la limita structura lui; doar grosimea e ok ,e 8 mm. Progesteronul era in ziua punctei 1,18, deci si de-aia s-a stricat structura endometrului.

Va pup :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fete  [flo2]

 

Maru la varsta ta de doar 37?  [alcool] eu iti doresc 2 blastocisti perfecti sau pui puternici,nu mai conteaza ca sunt sau nu blastocisti.care sa ramana macar unul cu tine 9 luni.

 

eu am facut ecografie azi,Z 9 de cm,a 7 a de tratament si este 7,2.ce endometru fain!,mi-a zis dl dr.dar nu mi-a zis daca e trilaminar,nu e...nici n-am intrebat.ma las in mana dr si al lui Dumnezeu de data asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...