Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 134


Recommended Posts

  • Răspunsuri 535
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc din inima ! Abia ce am ajuns acasa si ma uitam la poza de la eco si parca inca nu imi vine sa cred .... Acum stam in suspans pana la urmatoarea eco . Maine am sa sun la doctorul meu cu care voi si naste sa vedem cand ne cheama si poate aflam mai multe detalii . Va imbratisez cu drag [grup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Si ai grija Velvetina ca da dureri de stomac si ameteala daca nu mananci.Dimineata o iei dupa micul dejun(chiar daca nu iei micul dejun un covrig/corn sau o banana poti papa) pana in ora 10 cel tarziu,iar dupa-amiaza pana in ora 16 cel tarziu.Daca ai si dimi si dupa-amiaza si ai si aspenter in meniu,aspenterul il iei seara.Trebuie sa fie la distanta de Medrol.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult,deuta  [flor] deci mi-a dat 40 de mg de prednison.e doza maxima,nu?o sa mananc macar o banana.da,am si aspenter pe care l-am luat la pranz dupa masa.acum o sa-l iau seara cand introduc medrolul.

 

menstra mea isi face de cap,intarzie.cred c-am ovulat dupa Z 16 sau deloc.de obicei maxim Z 30 imi vine.azi sunt Z 30.inca nu a aparut.dar,fiind ultima in mult timp,sa faca si ea fite  [clo] ma gandesc ca nu e ceva rau,ca in iulie la laparoscopie a fost totul bine.si mie nu-mi intarzie niciodata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...