Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 134


Recommended Posts

  Da Moon,un transfer pe un corp nestimulat e altfel perceput de organism si are reusite mai mari.

  Maru,bebe2 nu stiu daca va fii...noi zicem "multam" sa fie si doar bebe1.Si eu si sotul suntem din familii numeroase si daca noi nu am fost rasfatati,macar pruncul nostru sa fie un rasfatat.Fiind familie mare nu va trai singur,va fii mereu inconjurat de neamuri si va trebui sa imparta frateste una alta si asa sper eu ca nu va deveni un egoist.

   ...ce vise am eu deja [:-)))] ,cred ca de la ceaiul de levantica.

  Doamne ajuta Maru in continuare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 535
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetele, am o mica....problema. De cand am facut ecografia transvaginala acum 3 zile, sangerez. Nu mult si nu continuu, dar pare ciudat ca nu se opreste. N-am mai patit niciodata asta in urma vreunei ecografii si ma intreb daca nu are alta cauza. La eco totul era ok, dar tot sunt putin speriata. Oare sa il deranjez pe PK si sa-l intreb ce crede? Duminica viitoare ar trebui sa incep stimularea, sunt inca pe AC.... S-a mai confruntat cineva cu o situatie asemanatoare?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel eu am sangerat dupa recoltare secretie pt ureaplasma si mycoplasma.si dna dr mi-a zis ca una din ele sigur e pozitiva.si asa a fost,ureaplasma pozitiva.nu mai sangerasem pana atunci.la ecografie nu stiu ce poate fi.poate te-o fi zgariat  cumva.desi maciuca aia n-are colturi.daca continua sangerarea,scrie-i lui PK.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur Moon, o sa fie f frumos! [:)]
Velvet, sper sa ai dreptate pana la capat. Si tie baftă multă! [pk]
Dea, visele asta nu or sa ramana sigur la stadiul de vise.
Piscotel mersi. :)
Vad ca ti-a răspuns si Ana, dar deja am scris, a asa ca postez.
Poti avea sangerari de la AC, sunt multe fete care au. Cred ca e coincidenta eco. Eu am avut de fiecare dată in timpul AC. Nu este nicio problema dar stiu ca si eu m-am speriat prima dată. La mine au fost dureri de cum am inceput AC, apoi spre final asa ca la tine sangerari cateva zile care s-au transformat în menstruatie, apoi pauza de sangerare o zi si inca 3 zile menstruatie si imediat am inceput stimularea. S-a si prins la fiv-ul ăla, cand eram disperată ca dupa atatea sangerari nu e de bine. Dar endo a crescut odata cu unicul folicul care a rămas atunci in cursa, am facut transfer pe endo de vreo 9 mm , deci a crescut, numai ca nu a fost bun embrionul ca a stagnat la 5 s. Deci sangerarile nu au cauzat. Stiu ca tot o sa fii speriată, dar macar stii acum ca se intampla si altor fete. Au scris multe fete chiar aici pe forum ca au avut la fel.Baftă și tie! [pk]  Iti tin pumnii sa reușești!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uf, multumesc mult de tot! Sper sa fie spotting. Eram dupa 10 zile de AC când am facut eco. Pana atunci nu am sangerat deloc. Nu e sangerare continua, când si când...si putin. Azi m-am si agitat mult, spaland geamurile din casa. Dar zilele trecute am fost linistita.... O sa radeti de mine, dar ma pregatesc de curatenia de Craciun :))) Dupa ce vin din Budapesta nu mai fac NIMIC 9 luni :)))). Daca voi sangera si maine, ii trimit mail si lui PK, desi speram sa nu fie nevoie. L-am zapacit cu mail-urile, bietul om [:-)))] 

Va pup pe toate si va fac galerie in continuare celor care sunteti acum in focuri. Vin din urma rapid si eu [soricel] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Erika10, iti sunt profund recunoscatoare. Eu am prospectul in maghiara. Acum am cautat un prospect in romana pe internet si am vazut exact ce ai spus. Deci azi am facut-o gresit (cum am facut si 29 de zile la rand asta-vara, cu ocazia fet), dar de maine seara le voi face cum trebuie. Offf!

 

Corinka, ma bucur daca am fost de ajutor. Asa cum, la randul meu, am primit mult ajutor de aici, atat de multe informatii utile, impartasite de colege de suferinta. Din pacate insa, suntem nevoite sa invatam multe si pe pielea noastra.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...