Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 134


Recommended Posts

  • Răspunsuri 535
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Deci morfo a iesit ok Moon sau inca doar ati facut masuratorile?Intreb pt ca sa stiu cand scot majoretele:)))

    Sorina un pup mare de la mine!

    Melisa,hormonalele se fac in z2-3,iar culturile oricand.Smear test e papanicolau.Culturile dureaza cam o sapt pana vine rezultatul,asa ca daca nu faci FET la ciclul asta e bine sa le faci cat mai repede.In caz de balarii sa ai timp pt tratament.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Deci morfo a iesit ok Moon sau inca doar ati facut masuratorile?Intreb pt ca sa stiu cand scot majoretele:)))

    Sorina un pup mare de la mine!

    Melisa,hormonalele se fac in z2-3,iar culturile oricand.Smear test e papanicolau.Culturile dureaza cam o sapt pana vine rezultatul,asa ca daca nu faci FET la ciclul asta e bine sa le faci cat mai repede.In caz de balarii sa ai timp pt tratament.

 

 

 Mai tine-le la incalzire Deea. Sunteti asa dragute fetelor, macar aici pot vorbi despre ei, ca in viata reala nu am zis nimic la nimeni - inca nu pot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvetel si au am facut FET intr-o zi de sarbatoare - 15 august, Sfanta Maria. 

   Fetelor, noi se pare ca vom avea 2 baietei, care ieri cand se cafteau, cand se imbratisau, ma topesc dupa ei. Va tin pumnii fetelor sa reusim cu toate sa ne tinem puiutii in brate.

[huta]  felicitari moon [artif] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea78 , maine oare mai pot face? Eu am pus sotul deja sa trimita mail si sa intrebe in ce zi se fac hormonalele, mi se pare aiurea ca nu am stiut si am ratat ciclul asta. Astazi cred ca e prea tarziu , nici nu mai stiu aveam voie sa mananc dimineatza nu aveam, ca m as duce acum :).Multumesc mult pt ajutor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...