Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 134


Recommended Posts

  • Răspunsuri 535
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Moon, ce frumooooos!!! M-a cuprins emotia citind rândurile tale, imi imaginez cata bucurie e in sufletul tau. Sa-ti ajute Dumnezeu sa duci sarcina la termen, si sa fiti sanatosi toti 3 (4, cu taticul).

Velvet, sa fie lipiciosi si sa ai un beta urias! Relaxare maxima! O comedie, o carte buna, orice iti da o stare de bine, sa faci azi.

Va pup [pup] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moti asa fac  [biz]  [flo2]

 

Maru multumesc mult  [flor]

 

Piscotel iti multumesc  [flo2]  da,acum stau in pat la tv si laptop.mai tarziu ies la masa.i-am povestit dr meu pe masa de transfer ce delicatese vreau sa bag azi  [:D] ca l-am intrebat daca dupa vreo 3 ore de stat in pat pot iesi la scurta plimbare.si sa mananc bun  [clo] si-mi zice-pai de ce sa mai stati in pat?  [batcap] fugiti la masa,ca mi-ati facut pofta deja  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu iau de vreo 2 luni vitamina D 8 picaturi/zi si magneziu cu B 6.i-am zis dr si azi ce am luat si mi-a zis sa continuu cu tot ce am luat pana acum.farmacista m-a intrebat azi ca de ce iau magneziu?luand si clexane,m-a intrebat daca sunt insarcinata.i-am zis ca de azi da  [clo]  i-am zis ca dr meu stie ca iau magneziu.

 

e oki sa iau magneziu si vit D in continuare,nu?  [alcool] ma gandesc ca mi-ar fi zis dr daca nu era.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...