Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Absorbante Always contrafacute


Recommended Posts

  • Răspunsuri 96
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Habar nu aveam ca se vind si astea la bucata,

Nu zic de tine Pepco, dar asta ne spune inca o data de nivelul ridicat de saracie din Romania.

Sa nu iti permiti sa-ti cumperi o cutie intreaga de vinzatoarele au ajuns sa le vinda la bucata. 

Nu e chiar asa. Ajungi sa cumperi la bucata in diverse situatii nu numai din cauza ca nu ai bani.

Ca de exemplu atunci cand nu ajungi in supermarket, sau nu gasesti pe cele dorite la farmacie si le iei de la coltul strazii unde clar pretul e mult mai mare si nu are rost sa cumperi un pachet intreg la un pret cu aproape dublu.

 

Alta situatie este cand ai acasa ce-ti trebuie da, na te prinde pe strada si iei la bucata sa iesi din rahat.

 

Ca la medicamente cand ai acasa nu stiu cutii, dar atunci te doare capul si ai nevoie doar de un singur antinevralgic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doar nu iti trebuie de urgenta in fiecare zi. 

Eu una mereu am in geanta. 

Aici sint in toaletele publice sint masini, eu una nu am cumparat niciodata.

Si la cum sint farmaciile in Romania din metru in metru tot nu inteleg de ce trebuie sa cumperi de la magazine dubioase.

 

Mie tot ciudat mi se pare. Si cred ca motivul principal e tot saracia. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Pepco da tu chiar de acolo le cumperi?!

Doamne iartama dar si daca ar fii originale nu le.as lua de acolo.

Cum spunea cineva ..

La care farmacii sunt ..

De la mine din geanta nu lipsesc intr.o cutiuta speciala.Am macar 2/3.

 

Nu ,nu tine de saracie asta cu bucata ,tine de educatie.

Sunt magazinase care inca au mai ramas printre blocuri si nu ,nu sunt false.

E o alta marca mai proasta bagate in punga originala de always. Asa fc in magazinele astea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poate se mai duce pepco la acel magazin si afla cum stau lucrurile de fapt.

ori sunt contrafacute, ori sunt cele mai ieftine absorbante no-name, cu ambalaj individual asemanator/identic cu always night, pe care vanzatoarea de la magazin le-a bagat intr-o punga goala de ambalaj original.

 

legat de ce povestea ab, eu am ramas siderata atunci cand am vazut la o toaleta (vama bulgaro-turca, in 2009) automat de absorbante, tampoane interne si acel dispozitiv (shewee, 2 pi) ce le ajuta pe femei sa faca pp din picioare, ca barbatii, in lipsa accesului la o toaleta normala sau pentru a nu folosi toalete infecte.

mi-am spus in sinea mea, uite frate ce chestie desteapta si utila, oare la noi cand or s-apara astfel de automate ? iacata suntem in anul de gratie 2016 spre 2017 si eu una nu stiu sa existe asa ceva la noi in romania...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...