Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Absorbante Always contrafacute


Recommended Posts

Nu are nici o legtura cu saracia. Si eu am cumparat de multe ori la bucata pt ca s/a intamplat sa nu am la mine sau sa am nevoie de unul singur samd. sau credeti ca nu are cineva 6 lei si prefera sa dea zilnic fuga pana la magazin pt a cumpara la bucata? :))))

 

 

Exista si alte marci mai ieftine.

Eu nu folosesc Allw., presupun ca si d emine spun unele doamne la cumparaturi ca precis nu am bani de alte tampoane :))))))))

 

 

poate era expirat produsul si de aceea se dezintegra.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 96
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu are nici o legtura cu saracia. Si eu am cumparat de multe ori la bucata pt ca s/a intamplat sa nu am la mine sau sa am nevoie de unul singur samd. sau credeti ca nu are cineva 6 lei si prefera sa dea zilnic fuga pana la magazin pt a cumpara la bucata? :))))

 

 

Exista si alte marci mai ieftine.

Eu nu folosesc Allw., presupun ca si d emine spun unele doamne la cumparaturi ca precis nu am bani de alte tampoane :))))))))

 

 

poate era expirat produsul si de aceea se dezintegra.

nu xio, nu era expirat ci de-a dreptul contrafacut.

am comparat un absorbant original aceeasi marca si tip, ca il aveam in geanta, cu poza pusa de pepco, exista clar niste diferente.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt contrafacute si cu asta basta. Pachetul celor contrafacute seamana izbitor cu pachetul Always original, l-am cerut azi de la vanzatoare, insa lumina slaba din magazin, plus scrisul foarte, foarte marunt m-au impiedicat sa vad daca tot Procter&Gamble scrie. Nici nu m-a lasat sa-l tin prea mult in mana. Vanzatoarea nu m-a crezut ca nu sunt originale, a spus ca asta e, sa incerc eu Bella sau alte absorbante, daca la astea fac reactie. Ca bleaga am uitat sa-i spun ca originalul se numeste ALWAYS si nu ALLWAYS.

 

Nici un absorbant, indiferent de marca, nu ar trebui sa se destrame cum s-a destramat asta in urma folosirii. Adica nu-mi inchipui ca vreunei femei i-ar conveni sa incerce sa desprinda absorbantul de pe lenjerie spre a-l arunca si sa ramana cu el in bucati in mana.

 

Si da, mie acest absorbant de proasta calitate mi-a facut rau.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...