Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(53)


dea78

Recommended Posts

  • Răspunsuri 512
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kyty, buna productie, cum a fost doamna dr? Nu ti-a dat asistenta un document cu detaliile? Eu am primit, trebuie sa scrie acolo cate ovo ai avut, cate au fost mature si parca ce poti sa iei in caz de dureri, nu mai retin exact.

Velvet, astept si de la tine vesti bune!

Va pup!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Ana...nu scrie cate ovocite mature sunt.Scrie doar ca sunt 12 ovocite.Pe d-na dr am vazut-o un minut cand am intrat in sala..mi-a zambit si in rest nj mai stiu nimic.Cand ma trezisem deja era plecata.Probabil fiind duminica nu a mai stat sa vb cu mine.Maine o sa ma sune de la laborator si vedem ce zice.

Te poop

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor m-au sunat...avem 5 embrioni care s-au format.Din 12 ovocite am avut 6 mature si s-au format 5.A zis de la laborator ca este ok tinand cont de situatia rea care o au spermatozoizii sotului meu.Au spus ca maine imi vor spune exact cand voi face transferul si cati au reusit sa supravietuiasca.Doamne ajuta sa fie macar 2-4.Trebuie sa fiu optimista.

Embrioloaga a zis ca nu a mai avut asa caz cu defragmentarea de adn 100%.Se pare ca suntem unici si de aceea trebuie sa luptam mai ales embrionasii.

Doamne ajuta-ne pe toate sa fim implinite 100% ca femei.

Va poop

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...