Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(53)


dea78

Recommended Posts

  • Răspunsuri 512
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kyty și Ana eu sunt bine,adică mă descurc cu injecțiile și preparatul lor. Acuma sunt curioasa Cum voi reacționa. Ceva emoții am, Cum toate avem la început de tratament. Velvet poți sa Îți faci un test miercuri sa vezi sau aștepți pana vineri. Kyty tu Cum ești ?trebuie doar sa aștepți sa treacă timpul. Va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kyty, sunt ok, astept sa treaca lunile sa incep si eu, inca nu stiu unde, chiar azi am trimis mail la dr Zadori, sper sa primesc si un raspuns si apoi voi decide daca raman la Sibiu sau merg in Ungaria.

Intre timp va mai fac voua galerie si sper din suflet sa reusim toate cat mai repede.

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor eu azi am fost la eco și mi-a spus asa: citez "răspunsul e bun dar mai trebuie sa creasca" deci încă sunt mici. Continui cu stimularea pana la următorul eco. A mai zis ca nu am așa mulți ca data trecuta dar sincer nici nu îmi mai doresc dacă oricum am rămas doar cu 8 de ziua 5. Dacă și de data aceasta reușesc același lucru sunt mega încântată. Acuma emoții am mai mari decât la început pt ca mi frica ca nu cumva sa nu crească suficient. Sincer nu știu ce sa cred. Voi ce îmi spuneți? Care e părerea voastră? Mai cunoașteți cazuri ca al meu? Velvet atunci mai stai un pic pana vineri și vedem beta mare. Ana imediat începi și tu. Kyty trece și luna aceasta și apoi în decembrie Îți aduci puii acasă. Va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorelay pana data viitoare sigur vor mai creste...important este sa gaseasca multe ovocite mature.Eu am avut 12 foliculi si doar 6 ovocite mature.O sa fie bine.De ce oare ti-a schimbat tratamentul daca prima oara ai raspuns ok.

Velvet asteptam betaa maree de la tine.

Ana poate ne povestesti si noua ce ti-a rasp dr din Ungaria..cand vei primi un rasp de la el.

Poop fetele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...