Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(53)


dea78

Recommended Posts

Fetelor ce faceti?

Poți important este ca sunt foliculi are grija dr sa ii crească si poate a schimbat tratamentul pt ca urnareste obtinerea de ovo de calitate , eu tin minte ca am avut 29 din care 23 mature 14 blasto si 10 au ramas singuri

Kty in noiembrie si eu am inceput tratam 4 vizite pt fet si dupa astea a zis dr isp ca oprim pt ca e ceva ce nu ii place si incercam pe ciclu natural fet si eu citisem ca sunt sanse mici dar uite

Velvet nu ceda acum fi optimista ca pana acum ai incredere in sansa ta tinem pumnii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 512
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dea așa este știu ca important e calitatea lor dar nu pot evita sa nu mă îngrijorez ca nu sunt suficient de mari. Velvet multe fete nu au nidatie și un test pozitiv. Crede în continuare în puișori tai. Ramo am încredere în medic și sper ca va fi bine pana în final. Ce Crăciun frumos vei avea împreună cu îngerașul tau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu cu vesti, mi-a raspuns dr, mi-a trimis lista de analize necesare, a spus ca sunt valabile 10 luni asa ca toate analizele pe care le am sunt ok, mai trebuie sa fac1-2 care se cer la ei in plus, iar apoi sa ii scriu si daca ne hotaram sa mergem la prima intalnire.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...