Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(53)


dea78

Recommended Posts

  • Răspunsuri 512
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ramo multumesc mult  [flo2]  nu sunt tanara,dar nici batrana.mintea si sufletul,da,le am f tinere.sunt...Om.pacat ca cine trebuie n-a apreciat.

 

lorealy  [flo2]  ma bucur ca e totul bine.mult succes in continuare! m-am gandit sa merg in decembrie,dar n-am facut niciun calcul.nu stiu cum si daca ma incadrez cu menstra.asa ca ianuarie e cel mai probabil.

 

mi-a raspuns dr I.mi-a zis ca merita facut testul ERA dupa 3 ET uri nereusite.pt a identifica fereastra de implantare.nu stiu nimic de acest test.o sa studiez.nu credeam ca ajung aici.cum citeam acum cativa ani despre fete cu esecuri repetate de implantare...dar nu renunt!stiu ca doar ca e scump.sper sa-l pot face la clinica.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet ....nu stiu ce sa iti spun ..Se spune ca Dumnezeu ii îndepărtează pe oamenii care nu ai ce cauta lângă tine ....crede-ma ,stie El cum le aranjează ...ma dau ex pe mine ...anul trecut ,in timpul asta ,soțul meu era pe un pat de spital dupa un accident,fara prea multe speranțe a fi omul care a fost ..dupa doua sarcini pierdute am aflat ca el are o pb destul de mare ...azi ,soțul meu e ca inainte si uite ca am si 20 de saptamani de sarcina ...fii încrezătoare ,dupa rau ,vine bine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...