Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(53)


dea78

Recommended Posts

Velvet, eu am facut era-test inainte de et reusit, nu ii f complicat, se face o stimulare fet cu femoston si utrogestan, iar cand ii ok endometru se face biopsia lui in loc de embriotransfer. Rezultatul dureaza pana ti-l trimit aprox o luna. Tu comanzi kitul, iar dr isp iti recolteaza biopsia dupa care o trimiti prin curier in spania. Acest test iti spune daca ii buna fereastra in care se pun embrioni pt implantare. Costul ii parca 3500 lei pt kit, si curier. Daca vrei date de contact pt kit ti le dau cu drag.

Bafta la fetele in focuri! Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 512
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lorelay Îți țin pumnii sa fie bine în continuare.

Kyty prin ce data trebuie sa iti vina menstruatia? Mie prin data de 20 noiembrie. ..poate ne întâlnim la sibiu

Adri ar trebui sa imi vina prin 23 noiembrie.Poate chiar ne vom intalni.Parca imi doresc sa treaca timpul asta mai repede dar am si o mica teama de esec.Dar trebuie sa fiu optimista ca va fi bine.

Doamne ajuta sa avem cadourile cele mai frumoase de Craciun.

Va poop fetele [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lucia  [flor] iti scriu maine PM.acum nu pot procesa informatia.se intampla prea multe...zici ca am N pacate...iti multumesc.te pup.macar am o sansa.ma imprumut,dau oricat trebuie,nu renunt niciodata la pinguinii mei!

 

cam ca-n-

 

''prin foc,prin spagi,prin glonti,prin fum,

prin mii de baionete."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Adri Mulțumesc. Tu ce urmează sa faci?poate ai mai scris,îmi cer scuze dacă te pun sa repeți. Velvet ia fa niște calcule și poate îl mai încerci pe moș crăciun odată. În ce consta oare acest test?

 

Lorelay eu urmeaza sa fac fiv cu dr Mutuliga. ..am avut un fiv anul trecut la bucuresti dar am pierdut sarcina ...

Noi asteptam prin posta sa vina răspunsul ca am depus dosarul pentru decontare ...am făcut histeroscopia și acum urmează fiv la sfarsitul lunii

Sper sa fie totul bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Adri ar trebui sa imi vina prin 23 noiembrie.Poate chiar ne vom intalni.Parca imi doresc sa treaca timpul asta mai repede dar am si o mica teama de esec.Dar trebuie sa fiu optimista ca va fi bine. Doamne ajuta sa avem cadourile cele mai frumoase de Craciun. Va poop fetele [flo2]

 

Avem aceleași sentimente de nerăbdare dar și teama de eșec. 

Sa speram ca totul va fi bine și moșul ne v-a aduce cel mai frumos cadou

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost azi la eco și miercuri voi avea puncția. Medicul a spus ca sau dezvoltat bine și el este multumit. Sper sa fie cu noroc și sa se fertilizeze cât mai mulți. Kyty imediat trece luna și la tine. RamO ce face bebele tău? Când ai programat nașterea? Velvet tu cum te mai simți? Ai mai discutat ceva cu medicul?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...