Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(53)


dea78

Recommended Posts

AdriD, am sunat-o in prima zi, a doua zi am mers la Sibiu, am facut eco, mi-a dat reteta si am cumparat totul de la farmacia din spatele clinicii, nu am avut de ales pt ca mi-a fost frica sa plec din Sibiu fara ele si sa comand nu mai aveam timp, apoi am gasit pe net, ca aveau in Sibiu si la Catena si chiar si acolo erau cu ceva mai ieftin. Nu prea e ok, ca nu ne spune mai repede ce ne da, sa avem timp sa ne procuram tratamentul de unde il gasim cel mai ieftin, dar aceea este farmacia lor si trebuie sa duca clienții cumva.

Oricum tu fiind din Bucuresti, poți sa mergi la farmacia Tei, am vazut ca acolo e cel mai ieftin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 512
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adrid eu tratamentul l-am cumparat din Sibiu mereu.In Brasov am intrebat si eu la farmacii si nu l-am gasit.E farmacia de langa spital si iti fac doamnele de acolo si un card de reducere.Daca nu iti zic ele le intrebi tu de card.Acolo vei gasi mereu ce ai nevoie.Eu am fost in a 2 -zi de ciclu la ecograf si dupa ce mi-a facut ecograful mi-a dat tratamentul.

Ma gandesc ca toti medicii procedeaza la fel.

Cand incepi tratamentul?

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vă mulțumesc fetelor de lămurire . ..la sfârșitul săptămânii trebuie sa îmi vina menstruația...acum sunt lămurită deci mă cheamă la sibiu probabil a 2 zi de menstruație și iau tratamentul de la sibiu.

sper sa nu fie o problema  ca pica în week-end 

Vă pup și va mulțumesc.

Lor3lay așteptăm vesti bune [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AdriD nu e problema daca pica in week end, doamna dr va veni oricum, pt mine a venit de acasa chiar in ziua de Pasti, iar farmacia lor de la clinica de pe Izvorului este non stop, dar probabil vei incepe abia din z3 asa ca ai avea timp sa le iei si din Bucuresti. La farmacia lor, cu tot cu cardul de reducere, e mai scump cu 2-300 lei decat la farmacia Tei, iar in cazul nostru orice banuț conteaza. Poți sa cauți preturile pe net si vei vedea diferența, probabil iți va da Gonal f 900.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor Mulțumesc de gândurile bune transmise și tot odată de încurajări. Noi nu de mult am ajuns acasă cu toții. Avem 2 bebei la purtător care im doresc din suflet sa rămână cu mine. Acuma mă așteaptă o perioada de liniște și fără efort după care un test pozitiv (așa vreau sa cred eu) . Succes Adri dacă dai startul săptămână viitoare. Doamne ajuta la toată lumea

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...