Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(53)


dea78

Recommended Posts

  • Răspunsuri 512
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Heyy fetele drăguțe scuze ca nu am mai intrat dar am avut o sapt aglomerată am facut curat mancare cu bebicii...pfoai greu câteodată dar in week-end am botezat pisicutii le spunem deja pe nume dar ei rad:))))

Au fost cuminți nu ma asteptam la ce spectacole dau ei câteodată si la bisetica du la restaurant toata lumea a fost îndrăgostită de ei ce sa spun sunt niste scumpi :))))sunt ai mei de-aia :d

Lori sa dea dumnezeu sa rămână puii cu tine sa te faca cea mai fericita

Kty imediat vine menstra 3 embrio parca ai nu?ii pui pe toți?

Velvet te-ai interesat de kit?lucia te poate ajuta!

Fetele Rose Crismoni tinem pumnii trebuia sa vina bebeii deja nu?Sa ne dati detalii cand puteti

Ramo mai ai asa putin nu îmi vine sa cred ai fost la eco?azi aveai parca si in 21 marea intalnire (atunci fac puii mei 3 lunite)

Lucia te pupam

O seara faina fetele mele dragi nu va pierdeți speranta si nu renunțați la lupta si la vis niciodata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, ce frumos ca ati botezat bebeii. Cred ca a fost minunat! Sper ca intr-o zi sa am si eu parte de astfel de emoții.

Nu am mai scris mare lucru, chiar azi mi-am facut programare, in 12 ianuarie avem prima intalnire cu dr. Zadori. Pana atunci voi repeta analizele necesare si daca ne va placea acolo vom incepe cat de repede se va putea. Soțul chiar si azi zicea ca poate e mai bine sa mergem tot la Sibiu, dar va spun sincer ca eu simt nevoia sa schimb ceva, poate nu e bine, dar asta simt in acest moment. 

Va pup pe toate fetelor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha felicitari pt crestinarea bebeilor . Am fost azi la control , bebe are 3 kg . Doctorul a zis  sa facem cezariana vineri pe 18 sau luni pe 21 . Am ales 18 pt ca el din 22 pleaca la un congres cateva zile si nu vreau sa ma simt singura pe la spital , asa daca nasc vineri o sa vina zilnic sa ma vada . Si pe 18 fac 8 ani si 8 luni de cand sunt cu sotul meu  [:)] . O sa am 38 de saptamani si a zis ca e ok , mai ales din cauza trombofiliei . 

Va pup pe toate si va doresc numai bine !  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramo sa ai o nastere usoara.Asteptam vesti de la tine sa ne povestesti de bebita.

Miha sa te bucuri de bebeii tai.Da am 3 embrioni si voi pune doar 2 cel putin asa a spus d-nul dr.A zis ca sunt ok ca si calitate acum sa vedem dupa ce ii dezgheata.

Velvet chiar nu  stiu ce sa iti zic cu ptogesteronul.Dr I a zis ca o sa imi dea sa il fac in ziua xand merg la control.Acum o sa vedem ce zice.Astept sa merg odata ca sa fac si  eu transferull.Parca deja incep emotiile si gandurile,dar incerc sa nu ma gandesc.

Lore cum te mai simti...ceva simptome?

Pupici fetelor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kyty eu sunt confuza. Dimineață când am mers la wc am avut o scurgere roz pe hârtie. Nu știu ce înseamnă ăsta. Sunt ziua 3 sau 4 de la transfer deci embrionul are 8 zile de când a fost fertilizat. Poate îmi vine menstruația mai repede cu o săptămână. .. Sunt puțin trista
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...