Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(53)


dea78

Recommended Posts

  • Răspunsuri 512
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Espumisan ar fi Lory dar nu stiu daca este indicat in sarcina

Bebeii mai sunt bine dorm noaptea mai plâng ca deh....sunt copii si au colici mai ales Radu cred ca la el se manifesta mai rau

Seara dupa baita de la 21 sau 21 30 dorm pana la 2 30 papa dorm iar se trezesc pe la 5 6 dupa la 8 9 depinde

Cresc sunt niste scumpi rad cu noi mai ales "tradatoarea mea mica Rania rade numai cu tati " si cu mine mai putin (pe cine cresti :)))) glumesc

Eu la fiv nu am avut nimic si beta a fost pozitiv la fet scurgere maro si tot pozitiv deci depinde nu este regula important este sa fie bine

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha am citit în prospect la espumisan și zice ca nu exista teste clinice pentru utilizarea la gravide. Pe digex la fel.. balonix și la el scrie la fel deși componentele lui sunt naturiste. De aceea v-am întrebat ca poate voi știți ceva ... Sau ceva ceai? Am o burta de luna 4. As lua ceva sa mă simt mai bine. Ai văzut fetițele Cum de mici sunt cu tați :)) . Kyty Mulțumesc și sper și eu sa am noroc și sa rămână cu mine. Va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Miha am citit în prospect la espumisan și zice ca nu exista teste clinice pentru utilizarea la gravide. Pe digex la fel.. balonix și la el scrie la fel deși componentele lui sunt naturiste. De aceea v-am întrebat ca poate voi știți ceva ... Sau ceva ceai? Am o burta de luna 4. As lua ceva sa mă simt mai bine. Ai văzut fetițele Cum de mici sunt cu tați :)) . Kyty Mulțumesc și sper și eu sa am noroc și sa rămână cu mine. Va pup
La Medlife, in recomandarile post-transfer se recomanda espumisan in caz de balonare, deci cred c-ar fi cel mai potrivit si pt gravide.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sele Mulțumesc frumos. Nu mi-a trecut prin minte sa fiu întrebată și eu pe medic. E prima data când mă confrunt cu așa disconfort și mă doare puțin și sub burtica,apoi sânii în felul lor. Nu mai știam ce sa fac. Voi lua espumisan. Știu de ceaiuri ca sunt destul de riscante unele de aceea nu m-am nici încumetat sa iau ceva. Sa dea Dumnezeu sa reușim cu toate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...