Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(53)


dea78

Recommended Posts

Velvet sa te audă Dumnezeu și sa rămână măcar unul din ei cu mine. Timpul trece greu când așteptăm să vedem un test și speranța că va fi pozitiv e lucrul care ne da putere. Tu Cum te simți? Știu ca în ianuarie vei face acel test. E mai bine așa ca ai timp sa te bucuri de sărbători cu familia și sa te pregătești psihic și financiar pentru anul care vine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 512
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

lorelay nu ma incadram pana in 15 decembrie cu biopsia,pt ca spania intra-n concediu.de fapt sunt cam la limita,ca nu stiu sigur cand imi vine menstra.cred c-am ovulat mai devreme luna asta.asa am avut semne.nu stiu cand voi face biopsia.cred ca la sfarsitul lui ianuarie,cand mi-o veni menstra,incep iar femostonul si utrogestanul.si in loc de transfer,imi recolteaza pt biopsie.deci urmatorul FET va fi prin primavara.asta este!numai sa fie bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor.Eu astept pe miercuri sa imi vina menstruatia.Semne nu am deocamdata...eu de obicei nu prea am semne.In schimb am o pofta mare de mancare si nu stiu de ce.As manca non stop.Astept si eu cu nerabdare sa imi vina menstra sa ma apuc de tratament.

Lore vrem beta mare miercuri.Hai ca mai e un pic.Daca o faci mai repede oare nu iese?Mi-e groaza si mie de momentele astea de asteptare.Dar chiar mai e un pic.

Adri pana la urma in dec vei face procedura?

Va poop fetelor si doamne ajuta de vesti bune

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor! ce frumos vb voi aici, fiecare mai aveti f puțin de asteptat, mie parca mi se pare ca mai am o vesnicie. Lor3lay chiar ca mai ai f puțin si sunt convinsa ca vei avea beta mare, mare..... e bine ca poți sa ai rabdare pana in 23, eu as fi inceput demult cu testele, primul beta l-am facut in z7 :))))

Va pup! Bafta tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa86 ar fi frumos sa fie așa. Kyty nu știu dacă ar ieși beta mâine. Fetelor eu am avut o noapte cam alba, sunt foarte balonata și deja am crampe. Am luat espumisan dar degeaba, azi mi-am luat carbocit și încă nimic. Nu știu dacă e normal așa ceva dar deja devine insuportabil. Iau no-spa pt crampe dar nu știu Cum sa elimin gazele. Of ce greu e
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...