Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(53)


dea78

Recommended Posts

Lor3lay, eu zic ca gazele sunt semn bun si eu le-am avut cand a fost beta pozitiv, dar nu am luat nimic. Daca nu ai rabdare, poți sa faci si azi sau maine beta si apoi sa repeți la 48 ore sa vezi cum creste, la mine in z7 a fost 23,9, iar in z9, 67, sigur se va vedea si la tine. Doamne ajuta, abia astept sa vii cu vestile bune, parca nici eu nu mai am rabdare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 512
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ana Doamne ajuta sa fie pozitiv. Dacă mă simt tot așa rău merg mâine și o fac. Ce va fi va fi dar măcar sa știu ca pot lua alte medicamente sau nu. Acuma beau chefir în speranța că îmi va fi mai bine. Bietul organism așa îl agreseze cu de toate. Mulțumesc de încurajare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kyty am sunat de vreo 3 ori și ba e ocupat ba nu răspund. Mă voi forța să mănânc o supa ca aceea îmi face bine la stomac. În sufletul meu simt ca nu mai sunt singura în corpul meu dar vezi și tu ca poate ne joaca feste mintea Cum ne dorim așa mult. Nu e tocmai ușoară nici perioada de așteptare. Și dacă te pui sa te identifici în simptome ce le-au avut alte fete iar în final beta le-a ieșit zero... Încerc sa mă stăpânesc și sa nu citesc infara de forumul acesta unde și scriu. Haide și tu odată în hora așteptării :) sa nu fiu singura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Numai nospa am luat atât. ..mi'a fost frica sa iau altceva...aveam și crampe și parcă se spărgeau baloane în stomac...nici nu mă așteptam să mai am beta pozitiv ca aveam simptome ca vin urâții...dar a fost beta pozitiv pana la 5 săptămâni jumate când am început sa am scurgeți maronii și apoi roșii :(

Eu cred ca la tine vine   [barza1]

Doamne ajuta Lor3lay  [flo]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...