Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(53)


dea78

Recommended Posts

  • Răspunsuri 512
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Velvet eu doar mi-am dat seama de Cum fac ei calculele, mare lucru nu știu nici eu pt ca nici nu e mult de știut. Stimularea e mai complexa la fiv restul e la voia lui D-zeu. Eu cred ca va veni o zi sau o iarna în care noi toate vom avea un test cu doua liniuțe. Kyty hai ca poate mergem împreună. Capul sus și privește cu încredere la șansă care o ai luna viitoare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lorelay eu chiar cred ca pt mine Dumnezeu le va aseza cum crede el ca e mai bine pt mine...nu ma stresez deloc.da,sa vina si Craciunul meu mult dorit si visat de ani si ani...atat imi mai doresc.si nimic altceva decat o burtica sanatoasa cu o inimioara puternica de pui puternic si destept ca mama lui care nu l-a lasat decat o perioada singur acolo,dar,chiar si asa singura,a mers dupa el...sau 2 inimioare puternice.pe care sa le iubesc pana mor si dincolo....2 inimioare care sa devina dupa 9 luni- ochisori albastri rimelati si falci rosii si par cret.cam atat...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana multumesc pt raspuns  [flor] nu stiu cate cutii sa-mi mai iau.am terminat 2,azi o incep pe a 3 a.de azi iau femoston 2/zi.o sa-mi fac un calcul,sa iau macar pana la beta.fac eu rost de el si dupa daca mai e nevoie.l-am intrebat de pastilele albe si mi-a zis ca le iau dupa daca raman insarcinata.stiam,dar am vrut sa fiu sigura.tu ce mai faci?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...