Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (36)


Recommended Posts

Buna seara, fetelor! Mi-ati lipsit!Am citit acum tot din urma - din pacate miercuri dim. a oprit calculatorul, de fapt monitorul era negru si nu se mai vedea nimic si nu i-am dat de cap, nici cand a venit Moritz acasa. In Viena a fost o vreme tare urata, mai mereu ploaie si vant [bang] nu prea ne-am putut bucura de parcurile de acolo. La doct.a fost totul bine, cica pe 9 mai ar veni viitorul membru al familiei. Azi am avut o zi lunga -am asteptat o gramada in aeroport, ca avionul a avut o defectiune tehnica si a avut intarziere[bang] o noapte linistita pe maine Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Am intrat un pic sa va salut, sa nu ma dati disparuta. Noi suntem bine, in we a fost ok (iar s-a umplut Bianca de bube din sera cand am ajuns, desi nu a mancat absolut nimic de la mama. Banuiesc acum ca e de la lana din saltele si plapumele mamei. Eu acasa nu am decat paturi si pilote, nimic cu lana). Daca era vreme buna sa iesim un pic afara, era si mai bine. Dar a fost tare frig si urat. Adriana, ma bucur ca e totul in regula cu bebelul. Tu cum te mai simti? Mai fetelor, daca deschid loc de joaca pt copii, o sa-mi fiti clienti fideli si o sa-mi faceti reclama printre prieteni? [:D] Chiar, spuneti voi cam ce jucarii, cum v-ar place sa arate un loc de joaca? Eu incep sa fiu tot mai serioasa cu ideea mea. Sper sa am si curajul sa fac pasul asta. Cu bauta cum ramane? We asta sunteti in oras? Incercam sa ne reunim vineri sera? Cu selectia de hainutze ati mai facut ceva? Reusim sa ne punem in miscare pana de sf. Nicolae? Mai am o intrebare pt mamicile cu copii la cresa/gradinitia. Voi ce cadopuri planuiti sa faceti educatoarelor/asistentelor de Craciun? Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://laurasn.shutterfly.com/action"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum//log.asp?log_id=102428"]Jurnal de calatorie prin viata cu gemeni [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora eu sper sa ajungeti pe la noi in week asta. Va asteptam cu mare drag daca nu plecati la Bucuresti. Cum este Iustina dupa o zi de gradi de mult asteptata? Laura noi suntem in oras in wk asta. La educatoare sau invatatoare nici nu m-am gandit sa le dau ceva [:D] Inca nu stiu. Hainute am sa-ti dau cam in max 2 sapt. Chiar ca te dadeam disparuta. Adriana e bine ca totul e ok. Ma pregatesc sa ma duc sa-i faca vaccinul Ecaterinei in sfarsit. Mai vb dupa. Pupici la toata lumea Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!!!! ce faceti fetele???noi vb dar cand ne si vedem??si noi suntem in wek asta acasa.,laura sa-ti dea Dumnezeu curaj,te sustinem si poti aduce orice fel de jucarii de la mici la mari,si pt mine era un gand dar ma mananca spatiul ca nu am si e ff scump asa de mare dar daca ai posibilitati trage tare,te si ajut sau te ajutam,moral sau fizic cum doresti!!!cu hainutele suntem in adunare si astept sa ne vd atunci. adriana te asteptam pe acasa,in piatra,ma bucur ca totul e ok. pupic de la carmen si stefi.[:X][:X][:X]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am intors[q][q][q] Dupa plansul de riguare, acum dorme linistita. Eu sunt un pic intoarsa pe dos, dar trece pana maine. Si urmeaza sa-i fac vaccin Casandrei la 2,6 ani. Sa vezi atunci scandal. Oricat ma tin tare nu pot sa nu ma simt aiurea ca le face vaccin, mai ales cu atatea reactii adverse. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura daca ai cu ce, mai trebuie un spatiu adecvat si dai bataie. Nu merita sa mai stai pe ganduri. Si eu ma gandesc la chestia asta, dar inca nu am gasit in oras spatiu adecvat(cel putin sa-mi placa mie, in functie de ce gandesc eu sa fac)Deci mai astept, pana atunci poate se mai aduna ceva banisori, ca acum stau prost tare. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, ma bucur ca te-ai hotarat, noi te sustinem, o sa-ti fim si clienti, tu gaseste spatiul! Cu hainutele eu rezolv saptamana viitoare, ca atunci am program de curatenie generala, si atunci vad exact ce si cum! Adriana, bine ati venit inapoi! Te simti bine dupa zborul cu avionul? Lora, vezi ca-ti trimit un pm, daca esti pe receptie! Carmen, mi-ar placea sa ne vedem, dar vinerea asta nu cred ca pot ca nu am cu cine sa-l las pe Stefan. Saptamana viitoare doar, pentru ca vreau sa-l las la socrii cat fac eu curat. Ana, cum a fost la vaccin? Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, mult succes - pacat ca nu mai stam prin Piatra, ca tare mult mi-ar placea si mie ideea cu locul de joaca. Ana, de ce esti suparata? Ati asteptat mult? Sau pt. ca a fost prea dureros pt. Ecaterina? Cumnata mea a lasat deoparte multe vaccinuri, argumentand ca au prea multe reactii adverse asupra organismului - insa unele chiar sunt necesare -uneori ti-e teama, te gandesti ca daca ti se imbolnaveste copilul din cauza ca n-a fost vaccinat - Ellinia, nu am probleme cu avionul -nu cred ca e cel mai recomandat in timp. sarcinii, insa n-avem ce face (si ma asteapta multe zboruri inca); e cel mai rapid mijloc de transport; acum ma simt obosita, insa asta pt. ca ieri am avut asa mare intarziere si am stat o gramada in aeroport - se intampla si la case mai mari sa ne tina ca prostii in sala de asteptare[bang] - era o companie austriaca Fetelor, noi plecam vineri la Bucuresti (in cautare de apartament). Deci daca vreti sa va intalniti, stabiliti ceva, nu mai ma asteptati., ca ne apuca Craciunul cu intalnirea; imi pare rau, nu vreau sa va incurc - sper sa reusim sa ne mai vedem, poate la o petrecere de "la revedere" Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Nu prea am timp...[bang][alcool] Laura, felicitari pentru initiativa! Cristina, ti-am trimis pm, sper sa fi scris corect, atentioneaza-ma daca nu e corect nr., l-am scris in graba. Carmen, eu nu stiu cum sa-mi mai impart timpul...[bang][bang][bang] Ana, lasa ca or sa scape ele de vaccinurile astea... noi in principiu plecam sambata dimineata, dar daca nu, te sun. Iustina e bine, mai greu e cu trezitul dimineata...[alcool]...azi tipa la noi ca ea pleaca la gradinita, nu noi...nu am inteles nici acum care era legatura...[:D][alcool] Mai nou isi ia cu ea papusi Barbie la gradi, ca mai are o fetita si dimineata fac schimb de papusi amandoua...[alcool] Adriana, sa inteleg ca sunteti in Piatra? Dana, am vrut sa te sun aseara, dar m-am luat cu treburile si-am uitat...[bang] Cum a fost duminica? Mai aveti mult? Ianusca, mai traiesti??? Mai lasa munca! Ce face Ian? Tot asa iubaret e? [:D] Criss, chiar nu mai treci deloc pe-aci? Ce-ti fac mandrele? Iully, tu ce mai faci? Cand vine bebe? Cristian merge la gradi? Cum se descurca? Ionella, Pisicuta, mai dati si pe la noi! Ce va fac baietii? O zi buna la toata lumea! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...