Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ehhe, ce viata pe aici. Unii se plimba si pun poze de vis  (Ella despre tine e vorba)ca sa moara de ciuda audienta [pool]  altii pun gogosari [yum]ca pretext la facut lectii cu copiii:))). Eu inca dau din colt in colt cu atata treaba. Si sa va povestesc asa o situatie hilara de la job. Am de facut ordine in cel mai haotic program pe care l-am manageriat in ultimii xxx ani. Este atat de mult de lucru incat am 2 asistenti sa ma ajute. Un danez tinerel, istet, ambitios angajat intern, insa inca mai are de invatat si o chinezoaica ambitioasa, isteata, cu doctorat, consultanta. Lucram impreuna de vreo 6 saptamani. In general eu nu prea tin la ierarhie si nu prea imi pasa cine cui raporteaza atata timp cat isi fac ce treaba le dau eu de facut si au initiativa sa rezolve treburile pana sa ajunga la mine. De la o vreme tot observ ca se tot impung ca azi pe la 6 seara, abia ce ajunsesem acasa, sa explodeze buboiul si sa aud plangeri ca unul nu vrea sa asculte de altul ca unul e mai sef decat celalalt, ce sa mai, sentimente ranite si frustrari. Dupa discutii interminabile, sper ca am rezolvat-o dar imi tot vine sa rad, m-am simtit ca si cum as media o cearta acasa intre baietii mei care se cearta care e mai sef acasa:)))) cand raspunsul e simplu, sefa sunt eu:))))))

Maine fac o prostie, [:-/] le dau voie copiilor sa chiuleasca de la scoala. Nu au decat lucru manual si mate, unde se cam plictisesc, asa ca mi-au promis ca fac matematica mea romaneasca si repeta la pian daca ii las sa doarma mai mult...

 

Viv, ma bucur ca Silvia e bine, si iti spun cinstit ca nu cred ca as mai avea rabdare cu asemenea specimene de oameni...

Viv_06 sanatate fetitei!

Ioana, Rox desre ce casa la ocean vorbiti voi????

Michelino, ai vb la scoala?

Miha, a trecut vantul?

Rall, ce poze frumoase! Nu stiam de evenimentul post nunta:)))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună seara și de la mine!

 

Mihaela, foarte frumos pe unde sunteți, înțeleg ce zici că timpul a fost scurt.

 

Ella, am văzut o bucățică din plaja unde sunteți și te invidiez generos :).

 

Rox, ziceai de ziua consortului. Geantă de laptop mai deosebită ar merge? Un ceas? Un instrument de scris? Baterie de laptop :D? Eu i-am făcut lui R. al meu cadou într-un an o copie după un ziar din ziua lui de naștere, ne-am distrat copios citind articolele.

 

Strumfi pe unde o fi? Mi-e dor de ea și de crețulina ei.

 

Viv_06, sănătate piticei, sper să-i treacă.

 

Tot Viv, dar fără 06, bine că Silvia e ok cu analizele. Cum mai merge cu proiectul casa? 

 

Anja, cred că ai confundat-o pe Rall cu Rox :). Spor la descâlcit programul și la mediat conflicte în echipă :).

 

Mie nu mi s-au aliniat cum trebuie astrele, tot felul de sâcâieli pe toate părțile, dar sigur vin și vremuri mai bune.

 

Seară frumoasă! Mă duc să dorm.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...