Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

 

 

Pfui, ce frumos a cantat! Mi s-a facut pielea de gaina. Si parca imi pare rau ca nu urmaresc emisiunea. Asa voci si copii minunati avem! Mersi Fleur!

 

Cu placere! Eu am plans de a binelea.

 

Eu cred ca unii copii au har dumnezeiesc si sunt trimisi sa ne arate ceva atat de frumos ca nu poate fi decat de dincolo de lumea asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi. Aseara am fost harnica (a se citi 'maine pleaca mama si nu mai aveam cand sa ma ocup de ei') si am plantat o multime bulbi de primavaratice. Sper sa iasa! Trebuie sa iau o decizie cu bonele si tot oscilez intre doua persoane. Dar deja imi intra zilele in sac si de luni trebuie sa duc bebica la 'adaptat' asa ca, in cateva ore voi avea un raspuns.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi e sambata, nici nu stiu cand a trecut saptamana,

Saptamana viitoare sunt baby sitter. Aveam, aveam o multime de treburi de rezolvat si uite ca nu stiu cum o sa fac.

Saptamna viitoare sorela si fi-sa fac schimb de locuinte si se petrece mutatul.

Nepoata-mea a vrut sa o lase pe mititica la soacra ei, dar s-a lasat cu plansete si lacrimi de crocodil ca sa vina la noi.

 

Un weekend plin va doresc.

 

FLeur, ai citit Musso? Te tot intreb pentru ca eu am vazut filmul facut dupa "Et apres" si nu pot spune ca mi-a placut. Mi s-a parut subtire.

In schimb Central Park, mi-a placut.

Tot am impresia ca este un scriitor ale carui carti le apreciezi in ultimile pagini cand apar rasturnari de situatie care te fac sa regandesti tot ce ai citi pana atunci.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi. Aseara am fost harnica (a se citi 'maine pleaca mama si nu mai aveam cand sa ma ocup de ei') si am plantat o multime bulbi de primavaratice. Sper sa iasa! Trebuie sa iau o decizie cu bonele si tot oscilez intre doua persoane. Dar deja imi intra zilele in sac si de luni trebuie sa duc bebica la 'adaptat' asa ca, in cateva ore voi avea un raspuns.

Zi-ne si nou cum sunt bonele ca sa oscilam alaturi de tine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața (mai la prânz așa)!

 

Azi m-am trezit pe la 5 fredonând Stairway to Heaven și vi-l las și vouă aici :)

 

 

(am adormit înapoi pe la 6 și m-am trezit târziu  [:I] )

 

Ioana, inspirație la ales bona care vi se potrivește! Ce păcat că mama ta pleacă...

 

Mă duc să fac ceva de mâncare, că n-am aproape nimic gătit prin frigider.

 

O sâmbătă frumoasă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi e ziua prietenului nostru, mergem la ei la masa. Maine reincep munca si am trei saptamani pline, pline, cu cate 6 zile de munca fiecare. Apoi doua saptamani jumate de concediu. Calatoria in Peru si Bolivia. Ma apuca emoțiile. Si pe urma ne liniștim :). Nu mai avem planificat nicio călătorie. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, potrivita muzica cu atmosfera de afara.

 

Am vorbit si eu cu mama aseara. Abia asteapta sa se intoarca acasa in decembrie. Dar nici ea nu stie. A facut cerere de prelungire a sederii mai mult de 6 luni, inca din iunie, cand se terminau cele 6 luni, si pana acum nu i-a venit un raspuns ci numai o cerere pentru dovada ca se poate intretine.

 

Pentru ea e important sa se intoarca sa-si stranga in brate a doua stra-nepoata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am somn,e 5 dimineata.

 

Ioana, ia una din bone de proba o saptamana, daca e ok ii dati inainte, daca nu incercati cu nr 2. S ar putea sa ai surprize intre ce ai vazut la interviu si zi cu zi.

 

Viviana, da am citit Musso Et apres, nu m a impresionat deloc. Mi s a parut comerciala si usurica, de citit in tren, asa. Poate dau o sansa lui Central Park,acum ma chinui cu The cuckoo s calling. Nu mai pot citi volume fluviu...

N am inteles de ce mama ta nu e sigura ca vine in dec? Daca tot ii expira sederea in US. Venirea in tara e si un mod de a i asigura inca 6 luni in U S, nu?

 

Incerc sa mai dorm ca am o sambata plina, cel putin prima parte a zilei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Azi e ziua prietenului nostru, mergem la ei la masa. Maine reincep munca si am trei saptamani pline, pline, cu cate 6 zile de munca fiecare. Apoi doua saptamani jumate de concediu. Calatoria in Peru si Bolivia. Ma apuca emoțiile. Si pe urma ne liniștim :). Nu mai avem planificat nicio călătorie.

 

Nici n-ai ajuns bine și deja te gândești la plecare!?

Petrecere frumoasa la prietenul vostru!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...