Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara. Iau discutia de la final: Patricia este in cei 5-10% copii Durex [:D]. Da' faptul ca eram

la mare si am prins cele mai misto valuri ever cred ca a ajutat. Julia a fost la fel de neasteptata, dar altfel. Dupa vreo cateva luni de proces tehnologic intens [:D] am zis sa be potolim si cand o fi, o fi. Si a fost dupa vreo inca 6 luni, cand deja ne gandeam ca ne-om fi defectat in 5 ani de cand o facuseram pe prima.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu controalele obligatorii stiu de la tata. Lunar (parca) se ducea la fabricile mari din oras si verifica femeile. Daca as fi fost controlata asa cred ca as fi murit de repulsie, nu de rusine, sa fiu verificata ca un animal, fara drept de deciZie (asupra verificarii, nu mai zic mai departe).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv, lasa ca se chinuie Cohen sa compuna melodii care inseamna ceva, care ne misca si au o valoare artistica, si vin si papitoii astia cu PAPP si Ghangam si au cateva milioane de accesari. Tare multa dreptate avea cine zicea ca dimensiunea populatiei creste dar nivelul se inteligenta ramane constant...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara. Iau discutia de la final: Patricia este in cei 5-10% copii Durex [:D]. Da' faptul ca eram

la mare si am prins cele mai misto valuri ever cred ca a ajutat. Julia a fost la fel de neasteptata, dar altfel. Dupa vreo cateva luni de proces tehnologic intens [:D] am zis sa be potolim si cand o fi, o fi. Si a fost dupa vreo inca 6 luni, cand deja ne gandeam ca ne-om fi defectat in 5 ani de cand o facuseram pe prima.

Valurile alea mi-au suscitat imaginatia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...