Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna,

 

am incercat sa citesc si sa tin pasul cu voi, dar am avut multe sedinte si multe lucruri noi de invatat. Sper sa continui asa pentruu ca imi place, ma simt provacata sa dau tot ce este mai bun.

 

 

Mi-am luat liber saptamana viitoare cand sunt copii in vacanta. Am fi vrut sa plecam la munte, dar cred ca vom da doar o fuga. Vad ca vremea se cam strica.

 

Fleur, sanatate multa! 

 

Ioana, cum mai sunteti? Cred ca saptamana viitoare mergem sa-i facem si noi vaccinul lui Mihai de 7 ani.

 

Black, petrecere frumoasa! cand e ziua Vevei?

 

Viv, deci pana la urma face Silvi petrecere acasa?

 

Am vazut ca Ella are programul de week-end la fel de incarcat, Miha cred ca lucreaza, Mianna la concerte de folk.

 

Rox, ai tai ce fac?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E pe 1. 

N-am vrut sa-i fac petrecere anul asta, tot din motive financiare... Au curs luna treucta toate, operatia-4000, renovare la mama-4000, cutie de viteze la masina 6000. 

Una dupa alta... Poc!-Poc!-Poc! Si am incercat s-o pregatesc dar tot ce-i spuneam trecea vajaind dintr-o ureche in alta si pe-aci ti-e drumul, asa ca acum doua seri am bagat-o in sedinta. M-am asigurat ca ma asculta si i-am zis ca nu va avea petrecere de ziua ei anul asta.

A oftat sfasietor si mi-a spus pe tonul ala taraganat, superior, pe care il foloseste atunci cand raspunsul i se pare evident:

 

-Biiineee, maaaamiiii, poti sa iei din pusculita mea.

 

Am zambit... i-am zis ca nu ajung.

 

- Biiineee, poti s-o iei pe toata.

 

Am inghit galusca si-i fac petrecere, numai ca sunt un pic in scurt. N-am tort comandat, si daca nu fac ceva, o sa le dau saratele si seminte la punga...

 

Oricum, petrecerea e la sala ei de escalada, pe care o vor amenaja cu tiroliana, leagan urias (10m), leagane mici, cauciucuri... oh, o grozavie. plus cataratul pe pereti. [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Juliuca are senzor: dupa ce am culcat/o m-am dus sa ma vopsesc, stiind ca primele 45 de minute doarme busteneste. Mare pacaleala, abia pusesem vopseaua pe cam un sfert din par si s-a trezit. Asa ca am cam dat rasol cu restul si maine o sa constat daca nu cumva sunt vopsita in degrade, dar pe bucati. Poate lansez o noua moda [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M am odihnit un pic, ce bine mi a prins. La ora asta deobicei, dupa 7 ore la catedra de vorbit aproape continuu, tuseam de mi se zguduiau creierii .Cred ca aveam nevoie de repaus vocal, la fel de mult ca de medicamente...

 

Rox, mersi, sper asa sa fie, tensiunea mare de la boala.

 

Mai e si sindromul halatului alb, il stiti?  Eu mereu ma medic am avut tensiune mare, EKG neregulat, fara cauze precise incat s a invocat si acest sindrom. Si doctorii aici nici macar nu poarta halat, doar asistentele poarta.

 

Varza bolboroseste, barbatul doarme. Acusi iau baiatul si gata linistea!

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...