Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

Ioana, stiu cum e cu senzorii astia. La un moment da credeam ca n o sa pot face niciodata dus, cand eram singura cu copilul. Acum e boierie. Dar voi sunteti 4 in casa, numai cu tine se linisteste? Intreb si eu, i a scazut febra dupa vaccin?

 

Apropo de vaccin, ar trebui sa faca si Eric la 4 ani niste rapeluri, dar nu ne a chemat nimeni. Sa ma uit in carnetul lui si sa sun la clinica, nu mai stiu cum se procedeaza.

 

Lauranico, e f bine ca faci fata la noi provocari profesionale, face tare bine la minte si la psihic. Deci copiii din Ro au vacanta, super.

 

Kari, daca mai citesti aici, iti multumesc cu multa intarziere pt vedere!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi. Azi am un plan de plecat de acasa, dar dupa cum ne e obicei, parca vad ca vom face cu totul altceva...

 
Juliuta nu a mai avut febra de joi seara. Dar a fost mai maraita joi si un pic ieri.
 
Ziua sta cu cine o fi, dar cand se trezeste noaptea  se linisteste numai cu mine. Degeaba au incercat si B si socrella si mama mea sa o impace - inclusiv cu leganat pe picioare si chestii 'heavy' care de obicei functioneaza la bebei [:D]
 
Werkend fain sa aveti!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

Fleur, multa sanatate, sa te refaci repede  [flo2]

 

Viv, sa stii ca Marcia la fel a fost...si mai este si acum...spune ce gandeste, fara a se gandi la consecinte.

 

Am decis ieri spontan sa mergem la cumparaturi (asta dupa ce am calcat un munte de rufe)...si tot spontan am decis sa fac zacusca  [pk] aveau ardei capia ft frumosi (2 la metru, atat sunt de mari), asa ca aseara am copt vinetele si ardeii la cuptor, iar azi finalizez zacusca.

 

La pranz trebuie sa duc copila la gara, apoi merg la schimbat cauciucuri, trebuie sa cumpar si borcane pt zacusca (nu stiu unde au disparut), dupa vreau sa ma vopsesc (mi-am luat o vopsea rosie-rosie  [vampa] )...si pe seara mergem la restaurant   [berica]

 

Verisoara mea, cea la care am fost la nunta anul trecut in noiembrie, a nascut vineri o fetita...e dulce foc, mi-a trimis poze cu ea.

 

O zi faina va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine toti au senzori.

 

Cum adorm, cum usa se da perete: mami, ai adormit? sau scuza-ma ca te trezesc dar nu stii unde e sarea?

ASta cu nu stii unde e sarea, fii-mea a transat-o din prima. I-a aratat zaharul. Cu toate ca stia foarte bine ce si cum unde le tin. Ca sa nu o mai intrebe alta data. Foarte buna strategie.

 

Eu o tineam pe Silvi, in scaunel, in baie cu mine cand era mica, mica.

 

M-am intors din plimbarea de dimineata, care a fost fooooarte frumoasa.

Am aflat intre timp si ca vor fi mai multi copii (adolescenti ca sa le zic asa) care vin diseara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai e si sindromul halatului alb, il stiti?  Eu mereu ma medic am avut tensiune mare, EKG neregulat, fara cauze precise incat s a invocat si acest sindrom. Si doctorii aici nici macar nu poarta halat, doar asistentele poarta

 

Ai fost funny [:-)))] [:-)))]

Sper sa treaca repede bronsita [flo2]

 

M-am uitat saptamana trecuta la Divorce, dar pe mine nu m-a convins deloc, nu stiu de ce [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...