Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu sunt acasă, marți plecăm la Lisabona. Săptămâna aceasta a fost de kko, cu probleme mari si mici si am preferat să vă citesc, fără să scriu. Am impresia că în ultimul timp am intrat aici doar ca să mă plâng...Si nu vreau să fie așa ...

Sunt răcită cobză, iau antibiotic. 

 

Kari, mulțumesc pentru vedere!  [flo2]

 

Va doresc sănătate și un weekend plăcut!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare foarte rau Rox, ca aveti astfel de probleme. Sunt alaturi de Patrick si ii tin pumnii sa iasa bine la urma.

 

Eu deja am parasit domiciliul, cand am auzit ca musafirii sunt chemati dupa ora 14 mi-am luat 2 nefiltrate si p-aci ti-e drumul.

 

Au fost dimineata si au cumparat diverse chestii super misto, misto pe undeva pe la capat de metrou inspre autostrada soarelui, am un dovleac care le-a placut enorm si l-au declarat marele amant al femeii moarte. Dupa el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv_06, of, sper să te refaci până pleci. Și mai intră și spune-ne, chiar dacă ai zile mai negre, că ghețarul și de-asta e aici  [flo2] .

 

Ella, spor la zacuscă, vreau și eu  [il]  (zacusca e o chestie care trebuia inventată dacă nu exista :), io-s înebunită după zacuscă, dar nu orice zacuscă e ok). La mulți ani pentru fetița verișoarei, să fie sănătoasă și să aibă noroc în viață!

 

Ioana, ți-a ieșit vopseaua cum trebuie sau lansezi o modă nouă?

 

LauraNico, relaxare în concediu îți urez (poate reușiți și să plecați la munte).

 

Eu am făcut un pic de curățenie și acum mă învârt pe lângă o problemă de birou, oricum o dau, ceva nu iese bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...