Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

Noi avem niste probleme absolut teribilde ingrozitoare. Lui Patrick nu ii sta destul de sus parul cu gel cu tot. Si trebuie sa plece la o petrecere!!!! The horror!!!

 

Rox, sorry, nu m-am abtinut, insa ingrozitoare e problema asta:))))) [:-)))]

Si la noi e la fel cu parul. Nasol, nasol rau, rau. Aseara copilul pre adolescent m-a anuntat ca  s-a spalat pe cap doar cu apa rece, ca sa aiba noroc  la meciul de tenis de a doua zi [fal]....ca cica asa face si Nadal, care isi mai pune si bentita.. [aerob]..si castiga. Si eu si sotu' ne-am prapadit de ras...ma gandesc ca am reactionat exact cum nu trebuia [batcap]. Cum sa te poti abtine sa nu razi...

Grea, tare grea, viata de adolescent...si cata suferinta!

Editez sa spun ca a pierdut meciul...:)))

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi avem niste probleme absolut teribilde ingrozitoare. Lui Patrick nu ii sta destul de sus parul cu gel cu tot. Si trebuie sa plece la o petrecere!!!! The horror!!!

 

 

lui W ii sta parul tzeapan in sus...dar asta neccesita munca zilnica.

 

secretul cred ca e ca imediat dupa baie sa si-l "dea" in sus.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si acum sa va spun buna seara, ca nu am mai intrat cam de mult.

La noi e toamna, toamna. Am facut focul in soba, am aprins lumanari prin casa si e "mysig"=cozy, sorry, nu stiu echivalentul pe romaneste...

Copiii au intrat in vacanta si au un prieten la sleep over. Au plecat deja prin cartier la colindat de Haloween. 

Luni si Marti ne viziteaza Papa! Va fi mare zapaceala. Se anunta cozi mari pe autostrada si circulatie deviata.

Eu tot asa ocupata cu serviciul, sunt aproape de sucombare...Trebuie sa fac ceva drastic ca nu cred sa mai pot continua asa.

Nu am citit din urma decat de Viv06 si Michelle carora le doresc insanatosire rapida!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

racita-s si eu (de la aerul conditionat de la Madrid - ma credeti sau nu, pe mine ma "trage
 AC-ul). nu iau decat un antitusiv din cand in cand, sa nu-mi zapacesc colegele si mai ales solistii folk cu tusea mea. si m-am intors la Bixtonimul de care abia scapasem, ca apa de mare e apa de ploaie cand ai nasul infundat de la raceala.

 

si probabil o sa imi treaca fix inainte de a pleca la Roma (cred ca v-am mai spus ca intalnirea de la Madrid a fost prima parte, cu jumate dintre tari; se va repeat la Roma, cu ailalta jumate, incepand din 15 noiembrie).

 

azi am fost la birou - da, stiu ca-i sambata [:-)))] aceeasi poveste cu nevoia de liniste si imprimanta. azi cred c-a fost ultima tura, in linii mari am terminat partea mea (mai are Yagmur de printat niste chestii, ca lucram impreuna la proiectul asta). dar inainte am dat o tura la cumparaturi si mi-am luat o pereche de ghetute cu toc, ca sa ma simt mai bine [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...