Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plimbari de toamna pe ghetar


Recommended Posts

am vazut acum cateva seri un film dragut pe net - cel putin mie mi-a placut. "Straini perfecti"

 

http://www.filmeonline2013.biz/straini-perfecti-2016/

 

 

mi-a placut ce i-a spus tatal fiicei adolescente care planifica prima noapte de dragoste: sa o faca doar daca, gandindu-se la asta, e convinsa ca va ramane o amintire frumoasa, la care se va gandi cu drag toata viata, fiindca nu e doar o chestie pe care sa o povesteasca prietenelor a doua zi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 791
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

3) ca s-a racait cu un coleg (care-l racaie primul si el se lasa racait). Asa tragedii frateee.....

 

La asta cu râca aveti vreo solutie? Ca vecina noastra si Patri se zgraptana asa si de obicei se termina cu Patri ofticata si plansa. Si nu stiu cum sa o invat sa nu se lase afectata de ce zice cealalata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor eu iau o pauza de internet. Nu stiu cat de lunga. Am vrut doar sa nu dispar așa fara sa zic nimic. Nu șterg conturi. Ramân pe FB si Instagram si voi mai posta acolo cand am timp. Dar nu mai intru sa citesc si sa scriu aici, nu mai apuc. 

 

Nu are legătura cu nimeni din virtual, nu m-am certat cu nimeni. E decizia mea personală. 

 

Va pup pe toate cu drag. Duminica frumoasa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...